Твити и Силвестер воСнежен Бизнис Во Режија На Фриз Фреленг. Објавен на 17 јули 1953 Година Студио Лоби Картичка Публицитет Уште-Ворнер Браќа
Новак

Твити и Силвестер воСнежен Бизнис Во Режија На Фриз Фреленг. Објавен на 17 јули 1953 Година Студио Лоби Картичка Публицитет Уште-Ворнер

DEN 1840.00

Во достапна форма

Публицитетот на гроздобер лоби картичката сепак се совпадна со 16 х 14 инчи Прилагодено тројно сплетено за ваша погодност. Многу достапни колекционерски предмети. Режија На Фриз Фреленг. Објавен на 7/17/1953. Популарен кај љубителите На Анимација и Цртани Филмови. Ворнер Брос Сувенири. Одличен Подарок. Доаѓа Со Сертификат За Автентичност. Ова Е студио лоби картичка публицитет уште. Се користеше за промовирање на краткиот цртан филм прикажан во театар или НА ТВ. Често гледани зад стаклен прозорец во близина на прозорецот на благајните, овие фотографии за публицитет се многу прифатливи спомени од цртаниот филм. Создадени во студиото како сјајни 8 х 10 инчи, тие се индивидуално сплетени на 16 х 14 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент