Белтек 6424 Окови Комплет
Новак

Белтек 6424 Окови Комплет

DEN 1.00

Во достапна форма

Комплетите За Окови белтек се дизајнирани спуштете го задниот дел од Вашиот Спортски Камион или ТЕРЕНЕЦ до 2 инчи Комплетите за окови се конструирани од Челик Со печат П&О со тежок мерач за да се обезбеди совршено вклопување и супериорен квалитет. Сите окови се обложени во прав и имаат оем квалитетни тивки блок (гумени) чаури & на кои не им треба одржување за разлика од полиуретанот. Специјално направено за вашето возило со загарантирана опрема. Оем квалитет на возење со додадени перформанси, контрола и удобност. Комплетите За Окови белтек се дизајнирани спуштете го задниот дел од Вашиот Спортски Камион или ТЕРЕНЕЦ до 2 инчи. За некои апликации нудиме И Комплети За Окови за подигнување од 1/2 инчи. Комплетите За Окови Belltech се конструирани од Челик P&O со печат На тешки мерачи За да обезбедат совршено вклопување и супериорен квалитет. Сите окови се обложени во прав и имаат оем квалитетни тивки блок (гумени) чаури & на кои не им треба одржување за разлика од полиуретанот.

Главните карактеристики

Избор на клиент