Радиспед 4 Ред Алуминиумски Радијатор Плашт Реле За Вентилатор За 84-90 Шеви Корвета /С10 2,5-5,7 Л
Новак

Радиспед 4 Ред Алуминиумски Радијатор Плашт Реле За Вентилатор За 84-90 Шеви Корвета /С10 2,5-5,7 Л

DEN 1.67

Во достапна форма

Материјал-Алуминиум - сите наши производи се изработени од најдобрите материјали и напредна техника на производство за подобрување на перформансите на ладењето Големина на јадрото-23,5 "х 15,75" - ПЛЗ проверете ја големината пред да ја купите. Фитм-Фит 84-90 Шеви Корвета Ц4/ 82-02 С10 5.7 В8-силно препорачав да ја проверите опремата пред да ја купите. Ниска цена! Бесплатен превозот! Вашата ставка ќе биде испорачана во 3-5 работен ден. Гаранција-5 ГОДИНИ-ве Молиме испратете ни е-пошта доколку има проблем со вашата ставка! Ако не сте задоволни со производот, ние ќе ви вратиме што е можно поскоро!. Овој Оглас Вклучува 1 X 4-Ред Алуминиумски Радијатор (Вклучува Капаче На Радијаторот) 1 X Алуминиумска Обвивка 2 X 10" Вентилатори (Вклучува комплети за Монтирање) 1 X Термостат Релејен Комплет Детали За Радијаторот 4 Редови Големина На Јадрото : 23.750" Вкупна Големина : 28.

Главните карактеристики

Избор на клиент