Welliestr 20-пакет 15x5cm цилиндри во форма на стиропор од пена, бел EPS, тврда пена занаетчиски занаетчиски занаетчии за деца
Новак

Welliestr 20-пакет 15x5cm цилиндри во форма на стиропор од пена, бел EPS, тврда пена занаетчиски занаетчиски занаетчии за деца

DEN 2.33

Во достапна форма

1 Големина : 15x5cm (5.9inch)/ QTY : 20 парчиња материјал од пена.Тоа е одлично за деца со рачно изработени играчки за занаети или занаети за свадби. Моделинг пената е одлична за правење модели, правење украси и други видови на занаетчиски проекти. Може да направите свој дизајн и сликарство, навистина може да ви даде повеќе забава од оваа активност. Големина : 15x5cm (5.9*1,9inch)/ QTY : 20 парчиња материјал од пена 2. Тоа е одлично за деца со рачно изработени играчки за занаетчии или материјали за свадбени занаети. Моделинг пената е одлична за правење модели, правење украси и други видови на занаетчиски проекти. Може да направите свој дизајн и сликарство, навистина може да ви даде повеќе забава од оваа активност.

Главните карактеристики

Избор на клиент