Provo Craft Zision Scissors 6.25 “-
Новак

Provo Craft Zision Scissors 6.25 “-

DEN 163.04

Во достапна форма

Ножици 6,25 инчи во должина. Зацврстени сечила од не'рѓосувачки челик со прецизни рабови за сечење. Карактеристики на меки рачки на допир за супериорна удобност и доаѓаат со 10 -годишна гаранција. 6,25 инчи во должина. Зацврстени сечила од не'рѓосувачки челик со прецизни рабови за сечење. Карактеристики на меки рачки на допир за супериорна удобност и доаѓаат со 10 -годишна гаранција. Средни ножици за занаетчиски производи за занаетчиство-зизирање мерка 6-1/4 во должина и имаат 3 зацврстени сечила од не'рѓосувачки челик со прецизни рабови за сечење. Тие имаат меки рачки на допир за супериорна удобност и доаѓаат со 10 -годишна гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент