Sagasave 1pcs 26мм кожен ролери, кожен занаетчиски кожен печатот ролери и измазнет кожен лепак ламинирачки ролери за железо
Новак

Sagasave 1pcs 26мм кожен ролери, кожен занаетчиски кожен печатот ролери и измазнет кожен лепак ламинирачки ролери за железо

DEN 1.00

Во достапна форма

Трамп : Должина на тркалото 26мм, вкупната должина е 165мм/6,4 " Лесната и прикорна дрвена рачка ве тера лесно да ја направите кожната резба. Порано за да се изедначи вашата кожа без случајно да ги искривувате парчињата што не ги сакавте. Направете симетрија на лепак. Одлично за измазнување на рабовите на кожа и сврзување. Тежината е 283g. Бојата на ролерот е сребрен тон. Труба : Должина на тркалото 26мм, вкупната должина е 165мм/6,4 ". Лесната и пригодна дрвена рачка ве тера лесно да ја направите резбата на кожа. Се користи за рамномерно преклопена кожа без случајно да ги искривувате парчињата што не сакавте да се кренат. Одлично за измазнување на рабовите на кожа и сврзување. Тежината е 283g. Бојата на ролерот е сребрен тон. Опис Feature : Одлично е за измазнување на рабовите на кожа и поврзување со рамномерно преклопете ја кожата без случајно да ги искривувате парчињата што не сте сакале да се зголеми : Материјал : железо и дрвокрадство : Како што се прикажува сликата : 26мм / 60мм / 100мм (големина како слика.

Главните карактеристики

Material:
Iron and Wood
Color:
As picture shows
Size:
26mm / 60mm / 100mm
(Size like picture. Manual measurement, there is error about 5mm.):
Package included:
1 x Roller:

Избор на клиент