Кутии Брза поли обложена ролна на хартија, 50#, 60 x 600, Крафт,
Новак

Кутии Брза поли обложена ролна на хартија, 50, 60 x 600, Крафт,

DEN 1.33

Во достапна форма

Poly обложената хартија Крафт ги штити производите од оштетување на вода, масло, прашина и маснотии Совршено за завиткување на метални предмети. 10# сјајно обложување од едната страна. Направено од 50# Вирџин Крафт хартија. 60 инчи поли обложени ролни со хартија Крафт. Poly обложената хартија Крафт ги штити производите од оштетување на вода, масло, прашина и маснотии. Совршено за завиткување на метални предмети. 10# сјајно обложување од едната страна. Направено од 50# Вирџин Крафт хартија.

Главните карактеристики

Избор на клиент