Флофарски пакет од 6 тркалезни цветни пена блокови за свежи и вештачки цвеќиња, секоја, суво и влажна зелена цветна пена за цветни аранжмани и материјали за цвеќарн?
Новак

Флофарски пакет од 6 тркалезни цветни пена блокови за свежи и вештачки цвеќиња, секоја, суво и влажна зелена цветна пена за цветни

DEN 159.84

Во достапна форма

Тркалезна цветна пена : Пакетот вклучува 6 меки, фини и без мирис, цветни цветни пени, секоја (3 "x 1,5") доволна за да ја исполни потребата за вашата цветна уметност Одличен квалитет и силна апсорпција : Нашата флоф -цветна пена е специјално развиена за брзо апсорбирање и држење вода. Блоковите со тркалезна пена ќе ги задржат вашите цвеќиња свежи, а вашиот дом и настани мирисаат и изгледаат пријатно. Сечење е лесно : користете остар нож за да ги исечете и избричите блоковите од цветната пена за да се вклопат во корпа, сад или сад. Од домашен декоратор до планер за настани, длабоко сакани од сите. Целосна пена : Нашата цветна пена рунда е совршена за уредување на реални и вештачки цвеќиња, вкусни растителни дисплеи, букети и центри на маса на свадби, тушеви за бебиња, матурзи и украси за дома. Нека тоне во : принудување на цвеќарницата пена во водата создава џебови на воздухот што спречува нормална апсорпција, предизвикувајќи цвеќиња да се исушат и да умрат предвреме.

Главните карактеристики

Избор на клиент