Лента за хартија за трасирање на Mt Fab - Акрилна лента - 1 ролна
Новак

Лента за хартија за трасирање на Mt Fab - Акрилна лента - 1 ролна

DEN 308.48

Во достапна форма

Секоја лента мери ширина 7мм долга 7 метри Потенка и потранспарентна лента од стандардната лента за Washi. Се појавува како илустрација/дизајн е директно на хартија. Лесно е да се напише натаму. Разновидна и декоративна. Секоја лента мери ширина 7мм долга 7 метри. Потенка и потранспарентна лента од стандардната лента за Washi. Се појавува како илустрација/дизајн е директно на хартија. Лесно е да се напише натаму. Разновидна и декоративна. МТ -лентата за маскирање MT е декоративна лента од Јапонија која може да се користи за занаетчиство, завиткување на подароци, списание, украсување на домови и многу повеќе! Лента за хартија за трасирање на Mt Fab користи основен материјал што е уште потенка и потранспарентна од претходните ленти. Примената на оваа лента на тетратки и сл. Се чини дека има илустрација директно на страницата. Наполнете го вашиот дневник со лента за миење и писателот на него, осветлете џем од тегла или сад за растително ниво, украсете рамка за здодевна слика и персонализирајте ги подароците.

Главните карактеристики

Избор на клиент