Maseенски моден лежерен елек без ракави за печатење со ракави, плетенка за замав.
Новак

Maseенски моден лежерен елек без ракави за печатење со ракави, плетенка за замав.

DEN 0.67

Во достапна форма

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот А-линија со висока линија на половината совршено ја покажува вашата добра фигура! Ова парче лесна за носење зборува сам за себе, стилизирајте го едноставно со слајдови за обичен и стилски изглед! Опуштено, женско и ох-толку удобен „фустанот за зајдисонце“ ќе биде оној што ќе го задржи. Направени во САД и увезени. Табела со големина-Табелата со големина е Ture.Sizing : Мал/САД 4-6, Среден/САД 8-10, Голем/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 18-20. Ве молиме, погледнете ја „табелата со големина“ подолу внимателно пред да купите. (Не табела со големина). Нега за перење - миење на рацете или машинско миење во ладна вода, без изложеност, без белење. Направено со добар квалитет, овој случаен цветен печатен разноврсен фустан за паѓање е истегнат, свилен, мек и проток, без намалување или брчки, измијте на ладно и виси за да се исуши. Повод за носење - Обичната кошула со долг ракав е погодна за клуб, забава, ноќ надвор, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, за шик Датум на ноќта погледнете и имајте женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето, есен, зима. Party Dress For Women Holiday Dresses For Women 2023 Graduation Dress For Women Homecoming Dresses 2023 Fall Dresses For Women Formal Dress Body Con Dress Women Party Dress One Shoulder Dress Girls Fall Dress Nursing Dress White Sweater Dress Wedding Guest Dress Shirt Dress Black Long Sleeve Dress Blue Dress Womenените маички фустан црна фустан за жени златни фустани за жени секвенцински резервоар макси фустан жени секси леопард фустан мулти печатен фустан темно црвена боја црна облека фустан плус големина крпеница. Завитка фустан за жени маица фустан жени фустани за жени 2023 свадба гостин макси фустан за жени свилен фустан карирани фустани за жени хавајски фустани за жени зелен фустан за жени краток фустан породилен џемпер фустан фустан за жени 2023 маица фустан црн џемпер фустан со фустан сатен сатен Фустан за жени девојки облекуваат розови мини фустан фустан жени зимски свадба гостински облечени фустани за жени кратки врвни вратници лабави ракавици максични фустани пуловер дуксери случајни плетени фустани. Плус фустан со фустан со големина за жени плус големина макси фустан за жени свадба гости фустани за жени розов фустан за жени кратки црни фустани за фустан макси фустани женски празнични фустани 2023 г. Фустан со долг ракав за жени мини фустани женски есенски фустани фустан фустан црна обвивка миди фустан жени секси завиткани долги ракави фустан од рамо црниот фустан женски коктел фустан леопард. Маица фустан Велигденски фустан за жени обични фустани за жени завиткани фустан за жени секси црн фустан фустан за жени плус големина макси фустан за жени готски фустани за жени макси фустан за жени плус големина пролетен фустан велигденски фустан за жени мексикански фустан за жени со долг ракав црн ракав црн Облечи за жени облечете облека за девојки црни фустани за жени коктел линијата за обвивка за жени за жени миди фустани проток црн фустан плус големина лежерен фустан, фустан, ракав за ракав, формален фустан, формален фустан. Партиски фустан за жени гроздобер фустан за жени џемпер фустан за жени тексас фустан за жени миди фустан есенски венчавки фустани маица фустан блејзер фустан црвен фустан девојки фустан фустан, краток црн фустан, фустан, фустан женски тренинг фустан, фустан, фустан, велигденски фустан, женски пад мајчинство фустан, пад на мајчинство фустан, пад на мајчинство фустан. Фустан жени тексас фустан виолетова облека, женски џемпер облечен случај, опустошен фустан, фустани за џемпери фустани за фустани за венчавки за венчавки, официјални готски чипка фустан, враќање на црна боја. Направено од лесна и дише ткаенина. Фудбалерот и одблесокот А-линија со висока линија на половината совршено ја покажува вашата добра фигура! Ова парче лесна за носење зборува сам за себе, стилизирајте го едноставно со слајдови за обичен и стилски изглед! Опуштено, женско и ох-толку удобен „фустанот за зајдисонце“ ќе биде оној што ќе го задржи. Направени во САД и увезени. Табела со големина-Табелата со големина е Ture.Sizing : Мал/САД 4-6, Среден/САД 8-10, Голем/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 18-20. Ве молиме, погледнете ја „табелата со големина“ подолу внимателно пред да купите. (Не табела со големина). Нега за перење - миење на рацете или машинско миење во ладна вода, без изложеност, без белење. Направено со добар квалитет, овој случаен цветен печатен разноврсен фустан за паѓање е истегнат, свилен, мек и проток, без намалување или брчки, измијте на ладно и виси за да се исуши. Повод за носење - Обичната кошула со долг ракав е погодна за клуб, забава, ноќ надвор, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, за шик Датум на ноќта погледнете и имајте женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето, есен, зима. Party Dress For Women Holiday Dresses For Women 2023 Graduation Dress For Women Homecoming Dresses 2023 Fall Dresses For Women Formal Dress Body Con Dress Women Party Dress One Shoulder Dress Girls Fall Dress Nursing Dress White Sweater Dress Wedding Guest Dress Shirt Dress Black Long Sleeve Dress Blue Dress Womenените маички фустан црна фустан за жени златни фустани за жени секвенцински резервоар макси фустан жени секси леопард фустан мулти печатен фустан темно црвена боја црна облека фустан плус големина крпеница.

Главните карактеристики

Избор на клиент