Womenените кратки надворешни облеки памучни јакни џебни џебни качулки со качулки со летни врвови на летни врвови кратки ракави
Новак

Womenените кратки надворешни облеки памучни јакни џебни џебни качулки со качулки со летни врвови на летни врвови кратки ракави

DEN 1099.20

Во достапна форма

100% полиестер Материјал : Emенска јакна е изработена од полиестер, удобно, дишење, проточно вклопување, компресибилно, лесен, преклопен, издржлива ткаенина со полнење за совршена топлина за да се донесе патувања и патувања. Дизајн : Имитација на јакна (жени) со предниот центар на патент што се протега во стенд-ап јака за да се одржи топлината и да се блокира студот; Чувајте ги вашите скапоцености со 2 странични џебови. Силни ветрови без грижа со женскиот зимски палто, жените можат да сметаат. Нашата задебелена јакна ви овозможува да се занимавате со супериорна поддршка и топлина дури и под предизвикувачки временски услови. Повод : Оваа женска јакна во која има отпадоци, ветер-надворешност, вода и изолација. Погодно е да се носи во снегот, ветерот, деновите на дождот. Оваа дама јакна ве одржува суво на дожд или топло во снежно време во секое време во секое време !. Големина : Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас во секое време, ние ќе ви обезбедиме одлична услуга. Направено со внимание - палтото доаѓа со патент, ова е главен зимски гардероба. Овој палто е лесно слоевит над вашите омилени врвови, џемпери и маици, добро пар со фустан, фармерки, нараквици, чизми или. Може да се носи на Работа, секојдневно дневно носење, забава, училиште, шопинг, одмор, искачување, пешачење, кампување, уметничко лизгање, скијање, сноубординг и други активности на отворено во есен, зима или рана пролет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Одред Јакна
Новак
Одред Јакна
Во достапна форма
DEN 3.33
Вреднување на стоката: