Флип Апостолки За Жени Римски Крпеница Клин Сандали Ортопедски Сандали Со Отворени Прсти Удобни Влечки Со Поддршка На Лакот
Новак

Флип Апостолки За Жени Римски Крпеница Клин Сандали Ортопедски Сандали Со Отворени Прсти Удобни Влечки Со Поддршка На Лакот

DEN 175.84

Во достапна форма

Стп Произведено во САД Или Увезено. ❀За големината : ние користиме Азиски големини, кои работат помали од НАС. Ве молиме изберете ја големината според табелата со големини на сликата на производот! доколку имате какви било прашања во врска со влечките, слободно контактирајте не. Се лизга на затворање. ●Дизајн За Поддршка На лакотпреплетени апостолки со потпора на лакот одговараат на обликот на стапалата, го ублажуваат притисокот предизвикан од болка во лакот, здрави фит ортопедски сандали. Клин сандали за жени со перница,помош за апсорпција на удари и перница, промовирање на циркулацијата на крвта, добро за здравјето. ●Гумен Надворешен Ѓон Што не Се Лизга Q : Женските ортопедски сандали имаат издржлив гумен ѓон што не се лизга,удобен синтетички горен дел, постава што дише и мек столб на прстите за да спречат триење и плускавци.Надворешен ѓон против лизгање, жив и мек. ●Целодневна Удобност : Овие апостолки за жени се дизајнирани за мапи за нозе за да обезбедат целодневна удобност Совршени придружници За разгалување за вашите дневни рутини, бегства за викенд и потрага по смиреност помеѓу нив. ●Модно Совпаѓање : Без разлика дали на плажа, шопинг, на одмор, градинарство или состанување, сандалите за поддршка на лак изгледаат слатко со секој фустан или секојдневен летен фустан, шорцеви, фармерки или хеланки и капа со широк обод на плажа. ●Различни Прилики : Совршен За нивно носење на пешачки патувања, патувања со брод Во Лето и прошетки на плажа.Погоден за забава во базен,крстарење,спорт,патување,внатре, на отворено. Опис : Пол : Жените/Gril Материјал : СТП/Гума Сезона : Летни Погоден Сцени : Отворено/Секојдневниот/Партија/Плажа/Работа/Рекреација Стил : Случајни,Мода Пакет : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Shoesbox)светкавиот сандали бела влечки за жени, бели сандали на жените црни чевлички за жените деверуша влечки туш влечки за жените перница footbed удобност флип апостолки со лак за поддршка на перница сандала флип апостолки шупливи од цвет сандала флип апостолки шупливи од цвет сандала удобно сандали за жените плажа сандали за жените летото сандали за жените флип апостолки сандали за жените dressy оптоварување пета сандали, влечки животинско сандали, влечки жените летото сандали рамни сандали за жените лето секојдневен удобно оптоварување сандали затворен влечки за жените мека перница камшик сандали се лизга на платформа сандали чевли жените флип апостолки со лак поддршка лето неврзан оптоварување сандали чевли платформа влечки жените флип апостолки со лак поддршка прагови женска влечки чипка сандали за жени жени лето флип апостолки сандали оптоварување пета сандали, влечки флип апостолки сандали за жените dressy со лак поддршка за удобна прошетка балет влечки жените лето флип апостолки со лак поддршка флип пропадне влечки жените женска сандали жените влечки кожен влечки жените женска orthotic флип апостолки влечки за жените на отворено влечки за жените затворени пети сандали жените затворен отворено влечки жените прилагодливи секојдневен камшик сандала солидна боја мека дното сандали флип апостолки сандали со лак поддршка фустан, сандали за жени жени флип апостолки со лак поддршка спалната соба влечки жените удобно флип апостолки лак поддршка strappy сандали за жените.

Главните карактеристики

Избор на клиент