Janjean Women Girls 2 слоја шифон завиткан здолниште балетски танцувачки здолништа над здолниште со шалски скејтер со половината за вратоврска
Новак

Janjean Women Girls 2 слоја шифон завиткан здолниште балетски танцувачки здолништа над здолниште со шалски скејтер со половината за вратоврска

DEN 138.40

Во достапна форма

шифон Затворање на вратоврска. Womenените и девојчињата шифон балетско здолниште за завиткување, бесплатна големина најмногу се вклопува. Конструиран од два слоја на лесна ткаенина со половината. Врската на половината може да се прилагоди за прилагодено вклопување, асиметричен дизајн. Стилски и модерен, одлично за балети, танц, скејт, јога, спорт, итн. Ве молиме, проверете внимателно со големината пред да поставите нарачка, рака/машина што може да се мие. Затворање на вратоврска. Womenените и девојчињата шифон балетско здолниште за завиткување, бесплатна големина најмногу се вклопува. Конструиран од два слоја на лесна ткаенина со половината. Врската на половината може да се прилагоди за прилагодено вклопување, асиметричен дизајн. Стилски и модерен, одлично за балети, танц, скејт, јога, спорт, итн. Ве молиме, проверете внимателно со големината пред да поставите нарачка, рака/машина што може да се мие.

Главните карактеристики

Избор на клиент