Внатрешен лак егнаро Designономски Дизајн Што Дише, Силиконски Прстени За Жени Со Половина Големина, Женска Силиконска Свадбена Лента, Широка 6мм-Дебела 2мм
Новак

Внатрешен лак егнаро Designономски Дизајн Што Дише, Силиконски Прстени За Жени Со Половина Големина, Женска Силиконска Свадбена

DEN 3.00

Во достапна форма

Дизајн Што ДИШЕ-усвојувајќи концепт за ergономски дизајн, внатрешноста на прстенот е лачна Внатрешниот дизајн на дијамантски модел спречува заробување на влага. Не грижете се да добиете трага од прстен дури и да ја носите долго време. ЕДИНСТВЕН ИЗБОР НА ПОЛОВИНА ГОЛЕМИНИ-со цел да се обезбеди совршена големина, го зголемивме изборот на половина големини. Можете да ја изберете големината според препорачаната табела со големини. Ако имате погрешна големина, контактирајте не и ние ќе ви испратиме друга бесплатно. ПРЕМИУМ СИЛИКОН - сите наши прстени се направени од чист силикон од медицинско одделение. Тие се удобни, мазни, непроводливи и дефинитивно безбедни дури и за чувствителна кожа, да не бидат оштетени од тешка работа или напорни вежби како електрична работа , пливање, кревање тежина итн. МУЛТИ-ОБОЕНИ СТИЛСКИ ПРСТЕНИ-Стилски прстени во различни бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент