Андонгнивел Женски Кружен Врат Крпеница Со Долги Ракави Лулашка Разгорена Партиска Облека Крпеница Цврст Гроздобер Фустан
Новак

Андонгнивел Женски Кружен Врат Крпеница Со Долги Ракави Лулашка Разгорена Партиска Облека Крпеница Цврст Гроздобер Фустан

DEN 1.00

Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛ : Памук + Полиестер Обичните фустани за жени се направени од лесна и допир на кожата, квалитетна растеглива мека ткаенина. ДИЗАЈН : Лабаво вклопување, фустан, замав фустан, Елегантен, а-линија.Должината на фустанот е во рамките на професионалните граници. Тркалезното деколте е и ласкаво и скромно. НАТПРЕВАР : овој фустан за нишање е лесен за спарување, или сите други што ви се допаѓаат за секојдневен или елегантен изглед. Костуми за секојдневна, забава, работа и секојдневна облека. БОЈА : Сликите се само примероци за повикување. Поради ограничувањата во фотографијата и неизбежните разлики во поставките на мониторот, боите прикажани на фотографијата можеби не одговараат на оние во. ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големини, ве молиме изберете ја вашата соодветна големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, слободно контактирајте не преку е-пошта.Фала! Имајте убав ден!. МАТЕРИЈАЛ : Памук + Полиестер. Обичните фустани за жени се направени од лесна и допир на кожата, квалитетна растеглива мека ткаенина. ДИЗАЈН : Лабаво вклопување, фустан, замав фустан, Елегантен, а-линија.Должината на фустанот е во рамките на професионалните граници. Тркалезното деколте е и ласкаво и скромно. НАТПРЕВАР : овој фустан за нишање е лесен за спарување, или сите други што ви се допаѓаат за секојдневен или елегантен изглед. Костуми за секојдневна, забава, работа и секојдневна облека. БОЈА : Сликите се само примероци за повикување. Поради ограничувањата во фотографијата и неизбежните разлики во поставките на мониторот, боите прикажани на фотографијата можеби не одговараат на оние во. ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големини, ве молиме изберете ја вашата соодветна големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, слободно контактирајте не преку е-пошта.

Главните карактеристики

Избор на клиент