МИНГ Излегува Пролет Плус Големина Ветробран Дами Улична Облека Долги Ракави Удобност V Вратот Ветробран Топло Цветни
Новак

МИНГ Излегува Пролет Плус Големина Ветробран Дами Улична Облека Долги Ракави Удобност V Вратот Ветробран Топло Цветни

DEN 2.33

Во достапна форма

?Материјал : мек, удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење и е многу мек, удобен, еластичен и одговара на вашата кожа Големина : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Големината Е кинеска големина, а не големина. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини на последната слика за да изберете. ?Натпревар : можете да го носите директно со кратки фармерки, хеланки, здолништа и чизми.Ова е дефинитивно задолжително во вашата гардероба.Совршена облека за ноќта на вештерките,божиќ и секојдневно носење, училиште, секојдневен, одмор, состанок, забава, клуб итн. Можете да го носите за речиси секој дури!. ?Повод : Секојдневен/дневен/работа/забава/плажа / стил на одмор.Добро за падот и winter.It лесно се облекува и соблекува и одговара на друга облека. Свила поставата. Затворање на патент. ?Дизајн : Секојдневен стил, поприродни и поубави, разновидни стилови,долги ракави,едноставен стил,истакнување на добра фигура , за да постигнете совршен ефект на дизајнот за самокултивирање, направете да изгледате добро и удобно кога се релаксирате.Погоден за секоја форма на тело луѓе, Уникатен стил, направи да изгледате поубаво, стилски, секси и елегантно. дуксер за мачкино уво розов дуксер со екипаж кратки ракави кошули за жени женски дуксер со жолта качулка женски предимензиониран графички дуксер женски дуксер од екипажот гроздобер дуксер од екипажот женски дуксери за жени пуловер од екипажот женски долг дуксер од екипажот симпатични дуксери за девојки женски преголеми дуксери преголеми дуксер со дуксер на екипажот женски гроздобер пуловер кроп топ качулка девојки преголеми дуксери дуксери од диносауруси. зимски капут за жени женски ски јакна женски зимски јакни сребрена јакна јакни за култури за жени виолетова јакна женски јакна со кравјо печатење женски зимски јакни црна јакна од руно женска армиска зелена јакна женски јакни за жени шерпа елек бела крзнена јакна дождовни палта за девојчиња црвен капут црн зимски капут женски шерпа јакна женски шерпа јакна термална јакна за жени женски јакна мантили руно наредени јакна жени. пуловер пуловери со долги ракави за жени дуксери за жени пуловер со качулка пуловер со долги ракави дуксери со руно пуловер жени пуловер со долги ракави женски пуловер качулка лесен пуловер пуловер џемпер за жени пуловер дуксери за жени пуловер со качулка пуловер пуловер половина патент пуловер жени атлетски црн пуловер џемпер пуловер јакна шерпа руно пуловер црн пуловер женски вратоврска боја пуловер пуловер култура врвот долг ракав пуловер. женски маскирани ватиран јакна руно качулка патент жени со патент дуксер жени на отворено качулка девојки црвен дуксер женски графички дуксери женски зимски јакна сива качулка за жени девојки атлетски качулка црн пуловер качулка 1/4 пуловер со патент женски руно жени лесни качулки жени тешки пуловер жени плус дуксери жени памучни дуксери за дуксери женски качулки женски бели пуловер женски пуловер од руно светло розев дуксер на вратот на екипажот дуксери за вратот на екипажот.

Главните карактеристики

Избор на клиент