адидас Женска Маичка Со Кратки Ракави
Новак

адидас Женска Маичка Со Кратки Ракави

DEN 1.00

Во достапна форма

65% Полиестер, 35% Памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. адидас Женска Маица. Брендот адидас има долга историја и длабоко вкоренета врска со спортот. Се што правиме е вкоренето во спортот. Водени од немилосрдната потрага по иновации, како и децениската акумулирана експертиза за спортска наука, ние се грижиме за сите, од елитни професионални спортисти и тимови до секој поединец кој сака да го направи спортот дел од својот живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент