Модни ладно рамо врвови за жени летни цветни печатени маици Топ лабава лабава кратка ракав Туника Туника за лажичка-врат блуза
Новак

Модни ладно рамо врвови за жени летни цветни печатени маици Топ лабава лабава кратка ракав Туника Туника за лажичка-врат блуза

DEN 111.68

Во достапна форма

Врвовите на жените Дневни зделки! Купете 4 Добијте 1 бесплатно. ✿✿ Кралицата Кралица, ве молиме, прочитајте ја табелата со големина пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина според нашата табела за големина на слика!. Затворање на премиерот се занимава со затворање. Машинско миење или миење на рацете. 【Мека ткаенина】 65%полиестер, 35%памук. Направен добар квалитет. Ткаенината е супер мека и удобна за носење. 【Модна класична маичка】 екипаж/vneck, основни маици, цврсти врвови во боја, класична мета, обични кошули, симпатична блуза, гроздобер обичен стил. 【Стилски дизајн】 лабава вклопување, врвови на туника, обични, слатки, лабави врвови, исто така, можат да бидат од врвовите на рамото. Стилски и прекрасен. 【Лесно е да се спари】 Убав и трендовски изглед. Можете да го носите цела година за да се спарите со фармерки, слаби панталони или шорцеви. 【Удобно да се носи】 Многу удобни и симпатични врвови, лесни кошули, истегната ткаенина, одлично за лето. ♥ Здраво, драг клиент, (ლ╹◡╹ლ) Добредојдовте во продавницата ☛narhbrg☚! ♥ ♥ [Нашата продавница] : ♥ ♥ Narhbrg е меѓународен бренд за долна облека што се фокусира на женскиот Божиќен фустан, врвови, палто, јакна, кошула, костим за капење , Бикини, долна облека, Babydoll, облека за спиење, долна облека, PJ сет, итн. Ние земаме многу време тестирање на видови на материјали за да развиеме различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент! Премиум ткаенина : Цврста боја : 65% полиестер, 35% памук, ткаенината на нашата основна мета е супер мека, мазна, дишечка и истегната. Не треба да се грижите за квалитетот. Не само што изгледа убаво на вас, туку и добро ви одговара! Прекрасен тип : Овој врв е лабав, но сепак одржува форма на песочен часовник и ги покажува вашите криви. Доволно е да ги покриете стомакот и колкот, и нема да се чувствувате цврсто во пазувите. Различни прилики : Едноставниот дизајн го прави совршен за какви било обични прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент