Андонгнивел Женски Секојдневен Цветен Печатен Долг Макси Фустан Со Џебови Печатење Долги Ракави Лабави Фустани
Новак

Андонгнивел Женски Секојдневен Цветен Печатен Долг Макси Фустан Со Џебови Печатење Долги Ракави Лабави Фустани

DEN 1.67

Во достапна форма

поликотон Затворање на ременот. Миење Раце Само. Добредојдовте во продавницата Андонгнивел. Ако имате какви било прашања во врска со големината на производот, можете да ни испратите е-пошта за да ја потврдите големината. Ние не обезбедуваме услуга по продажбата за производи купени од продавници што не Се Ид. МОДНА МЕШАВИНА : Синџир На Плажа /Џемпер/Кожна Јакна/Јакна Од Фармерки/Различни Видови Чевли.ПОВОД : Коктел Забава,Банкет,Свадба,Запознавање,Вечерна Вечера,Семеен Собир, Секојдневно Носење.ПОДАРОК : Овие Фустани се одлични за вашите пријатели,мајка и сестра како подарок за роденден или подарок За Денот на Мајката и совршени за. ЗАБЕЛЕШКА : вистинската боја на фустанот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на мониторот и осветленоста на светлината. Пред нарачката,ве молиме внимателно проверете Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите. фустани за девојки секси фустани божиќни фустани за жени плус фустани со големина плус фустани за жени долги вечерни фустани за жени тексас фустани за жени гроздобер фустани розови фустани за жени сини фустани за жени дедо мраз фустани за жени есенски фустани за жени туту фустани за девојки дами божиќни фустани лизгачки фустани за жени долни здолништа за фустани светкави фустани за жени фустани за жени квиз фустани за жени фустани за деверуша. бели фустани фустани за жени летни сиви фустани за деверуша матурски фустани фустани за жени девојки фустани за забави секси фустани за жени дами зимски фустани фустани за жени за вечерни фустани за жени фустани за жени летни фустани фустани за жени дами фустани дами ремени за фустани црвени фустани балски фустани фустани жени божиќни скокачки фустани за жени женски божиќни фустани девојки летни фустани фустани за лизгање на мраз фустани.

Главните карактеристики

Избор на клиент