Долги ракави на Prinенски Prinbara, 1/4 патент, пад на рамената преголема слабиот плетен џемпер за џемпер со џемпер со отвор
Новак

Долги ракави на Prinенски Prinbara, 1/4 патент, пад на рамената преголема слабиот плетен џемпер за џемпер со џемпер со отвор

DEN 1.67

Во достапна форма

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 50% вискоза, 30% најлон, 20% полиестер. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Големина-S = нас (4-6), М = САД (8-10), L = нас (12-14), XL = нас (16-18). Упатство за перење : Препорачано миење на рацете. Функција : Карактеристики : Карактеристики : Карактеристики : Карактеристики : 1/4 патент, јака, висок врат, долг ракав, капка рамо, плетено плетено манжетна, преголемо вклопување, џемпер за џемпери. Прилики : Единствената висока полу -патент може подобро да го задржи вратот топол. Основната цврста боја одговара на сè и никогаш не излегува надвор На стил. Натпревар : Оваа есен зимска модна маичка може да се совпадне со хеланки, слаби фармерки, шорцеви, здолништа, панталони за спортски перспектива или тренинг мода, преголема улична облека. Еден од најдобриот избор за есен и зимски облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент