Анериканско Знаме Машна Женски Едноделен Костим За Капење Против Костими За Капење Монокини Монокини
Новак

Анериканско Знаме Машна Женски Едноделен Костим За Капење Против Костими За Капење Монокини Монокини

DEN 0.33

Во достапна форма

86% Полиестер, 14% Спандекс Произведено во САД Или Увезено. Материјал : овој смешен едноделен костим за капење е изработен од 86% полиестер+14% спандекс,мек,снимен,а изработката е во ред, модерното печатење покажува индивидуалност и е удобно за носење. Прилагодлив : оваа летна облека за капење на плажа е едноделен дизајн,а дизајнот на чипка може слободно да се прилагоди за лесно носење, завиткувањето ве прави потенки и ја покажува вашата фигура. Дизајн : класичниот и модерен едноделен крој на овој костим за капење може да ги покрие сите неволји, удобен е за носење и удобен за подводни активности,давајќи ви удобно искуство во пливање. Повод : овој моден печатен костим за капење v вратот е совршен за одмор,плажа,базен,забави или друга пригода,ќе ви даде прекрасен и стилски изглед насекаде каде што одите. Одличен Подарок : прилагодливата чипка е погодна за сите видови фигури,таа е дизајнирана повнимателно за да ја покаже кривата на фигурата,таа е совршен летен подарок за мајки,девојки,семејство и добри пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент