Цеп Женска Атлетска Компресија Работи Ракави-Теле Ракави За Изведба
Новак

Цеп Женска Атлетска Компресија Работи Ракави-Теле Ракави За Изведба

DEN 2.67

Во достапна форма

Затворање на кука и Јамка Се одликува со дипломиран профил на компресија за кој клинички е докажано дека ги подобрува перформансите, спречува повреди и ја намалува болката во нозете од оток на телето и потколеницата. Најдобар ракав за теле за покачена издржливост и поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент