Розова Кралица женска облека Од 2 Парчиња Џемпер Комплет Копче Со Долги Ракави Плетен Пуловер Врвни Широки Панталони За Нозе Џебен Дуксер
Новак

Розова Кралица женска облека Од 2 Парчиња Џемпер Комплет Копче Со Долги Ракави Плетен Пуловер Врвни Широки Панталони За Нозе Џебен Дуксер

DEN 767.84

Во достапна форма

Жените 2 парче ребрести плетени џемпер облека во собата Жените 2 парче ребрести плетени џемпер облека во собата. Супер мек и удобен материјал. Обичен врат на екипажот. Јака копчето надолу дизајн. Лабава издувам долг ракав. Слатки ветроупорни ребрести манжетни. Панталони со широк струк со висок струк. Удобен еластичен појас. Материјал : 70% Вискоза+30% Најлон. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Жените 2 парче облека во собата ребрести плетени џемпер дуксери. Пуловер врвот : екипажот вратот јака копчето надолу пуловер врвот, со симпатична издувам долг ракав, повик преголеми лабава стил. Долги Панталони : широки панталони со висок струк, удобни еластични појаси, со џебови,секојдневни и опуштени. Класичниот комплет облека е совршен за секојдневно носење дома како пижами, или надвор за ноќно излегување, канцеларија, плажа, одмор, одмор, шопинг, забава, одмор, клуб, улица, парк.

Главните карактеристики

Избор на клиент