Ден На Мајката На Кластил Ретро Црна Нараквица Гледајте Кристал Готски Жени Гледајте Овални Рачни Часовници Подарок За Мама
Новак

Ден На Мајката На Кластил Ретро Црна Нараквица Гледајте Кристал Готски Жени Гледајте Овални Рачни Часовници Подарок За Мама

DEN 3.00

Во достапна форма

? Готски Нараквица Часовник - многу деликатни дами нараквица часовник, готски темно стил, може да биде облечен кул, исто така може да се комбинираат со елегантна облека, тоа е персоналните часовник Квалитетот е исто така многу добар, кристалот е многу сјаен. ? Кристал Дами Види-Случај Дијаметар : 1.75 во, Случај Дебелина : 0.28 во, Бенд Ширина : 0.39 во, Должина Бенд : 7.87 во, Прилагодливи; Тежина : 0. ? Женски Нараквица Часовник-висококвалитетното кварцно движење обезбедува прецизно време; Висококвалитетната батерија гарантира дека часовникот работи долго време. ? Црн Ретро Часовник За Дами - Висококвалитетен Метален ремен; капак на куќиштето од не ' рѓосувачки челик, може да го исполни секојдневниот живот водоотпорен, Не впивајте во вода, исушете го што е можно поскоро откако ќе допрете вода. ?Гледајте Подарок За Мама-Одличен подарок за да ја испратите вашата мајка, сопруга, девојки и сите ваши љубовници на посебен ден и пригода, Како Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, На Забава, Годишнина, Свадба, Свршувачка.

Главните карактеристики

Избор на клиент