Нокмопо јакни за жени мода есен/зимска качулка со реверзибилна јакна за џемпери од руно
Новак

Нокмопо јакни за жени мода есен/зимска качулка со реверзибилна јакна за џемпери од руно

DEN 0.33

Во достапна форма

Ткаенина - Оваа надворешна облека е направена од 75% полиестер и 25% ткаенина за памучна кожа Лесната ткаенина е мека, а не гледана, истегната ткаенина нуди голема удобност на вашата кожа во цела сезона. Карактеристики : карирани фланели јакни за жени/палки за жени/јакна од шега, жени/долги ракави/спуштете јака/преголема карирана кошула/јакна во стил на бобија/класичен проверен/четки за џебови/странични џебови/Обични лабави/манжетни/Гроздобер/Шак Јакна жени/палто на корпорации/женски кошули и блузи/кашмирски палто/блузи со долги ракави за жени/жени Кордура/Кордурај јакни за жени. Дизајн : Опуштено вклопување, јака од лаптоп, дизајн на блок во боја, плоча за предни копчиња, пријатно и меко носење, женски обичен стил класичен карирана волна мешавина. Повод : исечената комунална јакна е погодна за секојдневно носење, работа, улично носење, шопинг, забава и датум, итн; Одлично за сите сезони, пролет, кул летни ноќи, есен и зима, ве одржува топло и стилски. Стилското копче до Кордурој јакна е совршен избор за вашето секојдневно носење, активности на отворено, шопинг, клуб, забава, датуми и сите други прилики во Пролет, есен и зимска постава. Material : Women's Casual Cropped made of polyester Great for all seasons, spring, cool summer nights, autumn and winter, keeps you warm and stylish.The stylish button up corduroy jacket is perfect choice for your daily wear, outdoor activities, shopping, club, забава, датуми и какви било други прилики во пролет, есен и зимска постава. Материјал : женски обичен исечен изработен од полиестер и фланел, супер мека и лесна карирана јакна за жени.Коттон и полистер, мека, мала тежина и удобна. Удобна ткаенина, правејќи да се чувствувате утеха цел ден. Внимание : Машинско миење или ладно миење на рацете. Ве молиме, прочитајте ја препораката за големина внимателно пред да нарачате. Основите може да се појават малку поразлични преку веб -страницата поради компјутер, но не грижете се, само малку. Ви благодарам многу што го избравте нашиот производ, нема да зажалите! Табелата со големина на сликата е вистинската должина на врвовите, изберете ја големината според неа. Кожни јакни за жени топла зимска јакна жени црна јакна црвена тексас јакна јакна кратки искинати џин јакна топли палта бели врвови за жени плус големина водоотпорни јакни за жени пешачење за дожд јакни камо јакни постелнина плус големина врвови за жени лесни зимски јакна јакна сина ветерница јакна Womenените Jeanан јакна елек за жени затоплување јакна подуена јакна лепенка темно кафеава јакна врвови за жени плус големина женски розова јакна водоотпорна јакна половина јакна. лесна јакна од дожд долга џин јакна за жени есен палто јакни за тинејџери жени жени заштита од сонце јакна сина карирана јакна жени женски дастер палто црна скијачка јакни faux јакни за жени тенка јакна куќа палто бело зип -јакна женски ски јакна сатен јакна жени симпатична зимска јакна жени жени симпатична зимска јакна жени Симпатична јакна од пуфер бела руно јакни јакни продолжени јакни за жени од плажа од јакни воени јакни возрасни дожд јакна портокалова ветробраница јакна за Ноќта на вештерките ровови палто. Спортска јакна женски зимски јакни костуми јакни за жени бела тексас јакна жени жени есен јакна изолирани јакни за жени пот, јакни за жени плус големина каки тексас јакна плус големина палто женски раб јакна лапел јакна јакна јакна за жени женски ватиран јакна Бохо јакна јакна авијаторска јакна жени камо дождовна јакна долга црна палто тен раб јакна неонски јакни за жени леопард палто безбедносен палто палто џемпер џемпер палто, изобилна јакна за. лесни јакни за жени со качулка со капчиња ветерници за ветерници жени плус големина четвртина јакна јакна жени плус врвови за жени плус големина тунична чиста јакна половина кошули за жени култури врвни секси плус големина долга ракав култури врвови за жени плус големина камо палто за жени сино копче надолу Водоотпорна зимска јакна жени црвени палта дождовни палта за возрасни чисти палта за дожд за жени плус врвови за жени плус големина тунична блејзер јакни за жени плус големина скитници јакна жени женски чистач јакна.

Главните карактеристики

Избор на клиент