Копче за долг ракав на Foviguo Down Patchwork плус големина со долги качулки со ветерници за ветерници на отворено со качулка
Новак

Копче за долг ракав на Foviguo Down Patchwork плус големина со долги качулки со ветерници за ветерници на отворено со качулка

DEN 0.67

Во достапна форма

Материјал : Памук+полиестер Супер издржливост : Вниманието на Фовигуо на деталите е она што ја издвојува нашата облека. Затворање на копчињата. Миење на рака/миење на машината/суво чисто. 【Класичен дизајн】 Класичен јакна од палто секогаш ќе ви го има грбот. Ова стилско преземање на главен гардероба е дизајниран да го заврши секој изглед. Најдобро од сè, никогаш нема да излезе од стил. 【Модерен дизајн】 Современ класичен вклопување и со меко, лесен чувство, овој класичен палто ќе ви го даде изгледот што го сакате без да ја загрозите удобноста. 【Погодна пригода】 Достапно во повеќе опции во боја за сите прилики, стилскиот и модниот дизајн ве прават попривлечни, тој е совршен слој за секојдневно секојдневно носење и спорт на отворено. 【Повеќекратни збирки - палтото на оваа дама јакна може да биде совршено совпаѓано со панталони, шорцеви, здолништа и фустани, така што повеќе не се грижите за тоа што да носите секогаш кога ќе излезете. 【Топли совети】 Ве молиме, не впивајте или железна облека на висока температура долго време. Повеќе жени јакна, палто, кардиган, надворешна облека, ветерница може да се избере во Фовигуо. Здраво, Добредојдовте на Фовигуо! Ние се фокусираме на обезбедување на нашите клиенти прифатлива, стилска. Ќе најдете серија на нови модни жени секоја сезона. И ние сме толку воодушевени што ќе видиме дека секое парче облека ќе им донесе на нашите клиенти удобно искуство со носење. Уживајте да добиете нови тука. Опис на производот : 1. Лесно е да се спарите со фармерки, хеланки, чизми, потпетици или патики, ќе ве направат попривлечни.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Lapcofr машки p-dh6nycp
Новак
Lapcofr машки p-dh6nycp
Во достапна форма
DEN 3.00
Вреднување на стоката: