Wените жени летни маици со кратки ракави со кратки ракави заокружени со врвови на џеб на вратот
Новак

Wените жени летни маици со кратки ракави со кратки ракави заокружени со врвови на џеб на вратот

DEN 2.00

Во достапна форма

60% полиестер 35% рајон 5% спандекс Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Важна белешка : Ова се редовни летни врвови, лабаво вклопување, видете ја табелата со големина на ажурирање на описот на производот. Детали за дизајнот : деколте за лажичка, едноставен и женски летен врв, модифициран облик на лице, откривајќи секси јаглерод. Симпатични карактеристики : маица со краток ракав со џеб, ласкави на кој било вид на тело, лабава вклопување, секојдневно секојдневно носење сите сезони. Различни материјали за цврста боја и шарени маици, супер мека ткаенина се движи со вас за целодневна леснотија. Грижа за маици : Машината што се пее во нежно, препорачувајте миење на рацете во ладна вода, суво на линијата, не белиот, ниско железо доколку е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент