Женски обичен моден печатење на вратот со средна долга должина со две парчиња фустан
Новак

Женски обичен моден печатење на вратот со средна долга должина со две парчиња фустан

DEN 1.00

Во достапна форма

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот А-линија со висока линија на половината совршено ја покажува вашата добра фигура! Ова парче лесна за носење зборува сам за себе, стилизирајте го едноставно со слајдови за обичен и стилски изглед! Опуштено, женско и ох-толку удобен „фустанот за зајдисонце“ ќе биде оној што ќе го задржи. Направени во САД и увезени. Табела со големина-Табелата со големина е Ture.Sizing : Мал/САД 4-6, Среден/САД 8-10, Голем/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 18-20. Ве молиме, погледнете ја „табелата со големина“ подолу внимателно пред да купите. (Не табела со големина). Нега за перење - миење на рацете или машинско миење во ладна вода, без изложеност, без белење. Направено со добар квалитет, овој случаен цветен печатен разноврсен летен фустан е истегнат, свилен, мек и проток, без смалување или брчки, измијте на ладно и виси за да се исуши. Повод за носење - Обичниот фустан со краток ракав е погоден за клуб, забава, ноќна ноќ, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, за шик Датум на ноќта погледнете и имајте женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето. Гроздобер фустан за жени тексас фустан за жени цветен фустан за жени Велигденски фустан за жени црвен бел и сина фустан за жени пролетни фустани за жени кратко црно копче за фустани за жени ромпер фустан летни фустани за жени 2023 фустани за жени 2023 забава со кратки ракави кошула со кратки ракави кошула со кратки ракави Фустан обичен фустан секси црн фустан за жени бел дипломиран фустан фустан фустан миди фустан свадба гостин за жени гроздобер V врат макси максични фустани со долги ракави, плетени грб v вратот фустан женско едно рамо. Dress For Women Spring Dresses For Women 2023 Dresses For Women 2023 Wedding Guest Wedding Guest Dress Wedding Guest Dresses For Women Spring Dress Short Sleeve Short Sleeve Maxi Dress With Pockets Rainbow Dress Popilush Shaper Dress Wrap Dress For Women Plus Size Black Dress Strawberry Dress Beach Dresses For Womenените Тул фустан Елегантни фустани за жени тениски фустан со средна должина фустан за жени надвор од рамо ребрести фустан цветен макси фустан за жени со ракави плус големина за избивање. Elенски велигденски фустан плус фустан со големина за жени коктел фустани за жени вечер забава со краток ракав фустан за жени облечен краток ракав бел фустан жени секси кошула фустан пушан фустан жени корсет фустан без ремен фустан за жени лето жени лето фустан лето макси фустан пролетен венчален фустани розови мини. Облечи црно породилно фустанче тениски фустан фустан тениски фустан завиткан мини фустан за жени а-линија чипка венчаница гости фустани за жени кои се спојуваат нагоре и надолу фустан симпатична породилна. Завиткан фустан за жени макси фустан за жени фустани за жени 2023 година свадба гостински жени летни фустани линиски фустани за жени шпагети ленти кратки сатенски фустани женски фустани за свадба гостински женски фустан жолт фустан со краток ракав фустан за жени долги бели фустани фустани за жени 2023 забава забава за жени 2023 забава забава за забава 2023 забава Пролетен породилен фустан бохо фустан формален фустан црвен готски фустани за жени плус големина рибаил фустан поделен црни долги забавни фустани за жени елегантен точки пролетен долг фустан.

Главните карактеристики

Избор на клиент