2 Парчиња Држач За Маска Ланец За Ланец Ѓердан Очила За Очила Ланец Стилски Поводник Практичен Држач За Лице Закачалка Држач За Лице Додаток Ѓердан Накит За Жени, Ма
Новак

2 Парчиња Држач За Маска Ланец За Ланец Ѓердан Очила За Очила Ланец Стилски Поводник Практичен Држач За Лице Закачалка Држач За Лице Додаток

DEN 87.84

Во достапна форма

Метал ●Практичен И Симпатичен Дизајн● двата краја имаат подвижни јамки на држачот и може да се лизгаат и исклучуваат, со што можете да ја промените големината за ланецот подобро да одговара на рамката на вашите очила. нашиот држач за жици за очила за очи има зголемен метален клип што спречува вашите очила да се лизгаат од петелките. ●Врвен квалитет и Удобност Е Направен Од хипо-алергенски хируршки нерѓосувачки челик ОД 316 L ЗА долг живот. Тој е издржлив и силен, но и ЛЕСЕН. Никогаш не ' рѓосува или оцрнува. Затворачите и прстените за скокање се исто така нерѓосувачки челик. ①Лесен за употреба овој јаже за лице е многу цврст и убав, само удобно се потпира околу вратот и се држи на место, подготвен за повторно користење. Покрај тоа, има можност да користи еден од 2-те стилови на клипови, а металниот клип за булдог лесно се отстранува и прикачува. Само фатете ги јамките за уши и облечете ги, ви заштедува да ја положите или премногу да ја допирате маската. €Совршена Должина овој сет на ланец за очила варира од 64 см/ 25,2 инчи до 77 см/ 30,3 инчи, општа големина за секојдневно користење и Нашите синџири и жици за очила за жени ќе одговараат на сите очила за читање и очила за сонце и ќе го подобрат вашето чувство за мода. `+Мулти апликација : Стилски И едноставен дизајн за сите луѓе. Применливо за секоја пригода, Како Што Се Денот На Вљубените, Годишнината, забавата и така натаму. Носете лесно кога работите, патувате или учествувате во активности на отворено. Карактеристики Висококвалитетни легури очила синџир, очила јаже, овој очила синџир е едноставен и елегантен, целиот изглед е многу убава, тие исто така може да се користи како додатоци за убав изглед на облека, која ќе додадете многу шарм за вас нормалната големина на овој држач за очила е 25 инчи. Таа е погодна за сите видови очила и облека. Лесно може да се отстрани од градите.

Главните карактеристики

Избор на клиент