ТОП - 3 Женски Спортски Градник Јога Трчање Тренингот Висок Врат Култура Врвот Вграден Градник Теретана Активна Облека Градник
Новак

ТОП - 3 Женски Спортски Градник Јога Трчање Тренингот Висок Врат Култура Врвот Вграден Градник Теретана Активна Облека Градник

DEN 319.84

Во достапна форма

Увезени Еластично затворање. ТКАЕНИНА ЗА ЗАШТИТА на ЖИВОТНАТА средина : меките врвови за култури се направени од рециклирани полиестерски материјали за Заштита на Животната средина сертифицирани од ГРС, против брчки, дишат, ја отстрануваат влагата , ве одржуваат да останете ладни и удобни за време на тренинзите. Отстранливи Влошки : Двоен слој за дополнителна заштита и поголема удобност. Градниците за вежбање на култури со подлога додаваат форма и обезбедуваат одлична поддршка за градите, мрежестиот слој внатре дава чувство на дишење и ладно, мали отвори внатре за лесна замена и чистење. Средно ВЛИЈАНИЕ : спортски градник во стилот на пуловер со меко истегнување со Еластична лента за поддршка на активности со средно до високо влијание, гарантира удобно, слободно и лесно движење. Шик назад шупливи дизајн задржи стилски додека тренингот. ЦЕЛОСНА ПОДДРШКА : целосна поддршка спортскиот градник прави да се чувствувате удобно после, чувајте сѐ на место. Спортскиот градник во стилот на пуловер е идеален за јога, пилатес, џогирање, возење велосипед, фитнес во теретана и секојдневно носење вежби. УСЛУГИ НА клиентите : ТОП-3 секогаш дава приоритет на нашето искуство на клиентите пред сѐ.

Главните карактеристики

Избор на клиент