2 парчиња Свилено Капаче За Бранови За Порибување, Сатенски Доо Партали Добри Капачиња За Бранови За Компресија За Мажи, за 360 540 720 Бранови
Новак

2 парчиња Свилено Капаче За Бранови За Порибување, Сатенски Доо Партали Добри Капачиња За Бранови За Компресија За Мажи, за

DEN 3.00

Во достапна форма

●ЕЛАСТИЧНА ЛЕНТА И БРАНОВИ за ЧУВАЊЕ - капачињата за бранови за Порибување одговараат на речиси сите големини на главата 21-23 инчи (53-59см) Одржувањето бранови поставени кога додавате двојна компресија над вашата партал и Широката Еластична Лента нема да остави траги од челото. Спасител е кога сте Во процес На Волк или Спиење.Завиткан за 360, 540, 720 бранови и ИМА ДОБРА КОМПРЕСИЈА. ●УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ И БЕЗ ИЗБЛЕДУВАЊЕ - Нашите бранови капачиња изработени од ладна и удобна врвна ткаенина Што Дише за да помогнат максимално ДА СЕ ОДРЖИ ВЛАГАТА на косата, не додава дополнителна топлина.Мазни како свилени навлаки за перници. Може да се користи додека спиете за да се забрза процесот на правење бранови. Силен, растеглив, перен и без избледување!. ●ЧУВАЈТЕ ФРИЗУРА - нашата капа од сатенски бранови ќе ви помогне да го заштитите вашиот бран или фризура и да избегнете да ја обоите перницата. Останува на цела ноќ и не е премногу тесна за вејвер ДУРИ И ГОЛЕМА ГЛАВА. Погоден за долга коса, кратка коса, исправете ја косата и виткајте ја косата.Унисекс дизајнот на главата може да задоволи различни потреби и погодни повеќето луѓе. ●ИДЕАЛЕН ПОДАРОК - капачињата за порибување е урбана модна изјава. Одличен подарок ЗА ВИСТИНСКИ БРАНОВИ Во Роденден, или погоден за Денот на Таткото, велосипедисти, љубители на хип-хоп, шамии, ноќни капачиња или дневна декорација. Исто така, може да се користи за покривање на главата и заштита на вратот од сончева светлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент