Фустани за жени случајни летни цветни печатени резервоари без ракави фустан, шуплив од врата од врата од вратот
Новак

Фустани за жени случајни летни цветни печатени резервоари без ракави фустан, шуплив од врата од врата од вратот

DEN 368.00

Во достапна форма

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот А-линија со висока линија на половината совршено ја покажува вашата добра фигура! Ова парче лесна за носење зборува сам за себе, стилизирајте го едноставно со слајдови за обичен и стилски изглед! Опуштено, женско и ох-толку удобен „фустанот за зајдисонце“ ќе биде оној што ќе го задржи. Направени во САД и увезени. Табела со големина-Табелата со големина е Ture.Sizing : Мал/САД 4-6, Среден/САД 8-10, Голем/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 18-20. Ве молиме, погледнете ја „табелата со големина“ подолу внимателно пред да купите. (Не табела со големина). Нега за перење - миење на рацете или машинско миење во ладна вода, без изложеност, без белење. Направено со добар квалитет, овој случаен цветен печатен разноврсен летен фустан е истегнат, свилен, мек и проток, без смалување или брчки, измијте на ладно и виси за да се исуши. Повод за носење - Обичниот фустан со краток ракав е погоден за клуб, забава, ноќна ноќ, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, за шик Датум на ноќта погледнете и имајте женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето. Фустан со фустан со маица за жени бохо фустан за жени девојки Велигденски фустан со висок фустан за жени плус големина црн фустан со краток ракав фустани секси фустани за жени црн фустан чипка фустан црн фустан за жени со краток ракав фустан виолетова фустан жени кратки ракави фустани за жени бохо Копче за облекување надолу фустан за жени плус големина фустан Руфли ракав елегантен фустан за вечерна забава женски ракави ракави, избришани фустани, фустани за жени 2023 година подуени фустани од тули. Фустан за облекување со краток ракав фустан за жени со кратки ракави фустан за жени плус фустан со големина краток ракав фустан бел корсет фустан сина фустан за жени плус големина макси фустан бизнис обичен фустан за женски фустан жени памук дастерска облека, краток ракав фустан фустан фустан за жени 2023 свилен фустан фустан За жени секси фустан со краток ракав фустан кошула тул фустан жени рафли ракав фустан жени краток ракав секси фустан за жени ланмо жени облекуваат секси пролетни фустани за жени 2023 летни тунични печати. Свадба гостин фустан цвет девојче фустан женски летни фустани фустани со шорцеви под пролетни фустани за жени фустан со џемпери макси фустан за жени плажа одмор виножито фустан жени фустан со џебови фустан со должина на колено за жени летни фустани за жени 2023 плус големина црн фустан за жени женски обични фустани за обични фустани Црн фустан за жени продолжение фустан за жени исечен фустан мини постелнина фустан жени црно фустан за жени со краток ракав летен фустан за жени обични постелнини прерии фустан. Женски летни фустани фустани за жени венчавки гостински фустан, облечен фустан за жени, велат на резервоарот за фустани, секси црн фустан за жени резервоар фустан со краток ракав, фустан, фустан, фустан од 1920 -ти фустан за жени со краток ракав краток фустан зелен фустан, жени фустани рушени фустани за жени 4 -ти од Јули фустан, жени свилен фустан за жени Спанки за фустан 3/4 ракав летен фустан за жени миди фустани за жени обични елегантни фустани за жени 2023 г. Маица фустанки жени фустани за жени 2023 венчавки гостински летни фустани за жени венчаници гости фустани за жени хавајски фустани за жени тул фустан жени дремки фустан тренингот фустан карирани фустани за жени бохо венчаница, фустан кошула со кратки ракави коктел фустани за жени свадба гости коктел фустани Жолт фустан жени плус големина велигденски фустан за жени бели фустани за жени искријте V вратот фустан симпатичен фустан со ракав плус големина целокупна pinafort фустан леопард расипан.

Главните карактеристики

Избор на клиент