WIDIA TDM0374R3SS044 ТОП Вежба М1 Модуларен Вежба Тело, 0.374 Сечење Дијаметар, 3xD, 0.4375 Директно Стебло, W13 Големина На Седиштето
Новак

WIDIA TDM0374R3SS044 ТОП Вежба М1 Модуларен Вежба Тело, 0.374 Сечење Дијаметар, 3xD, 0.4375 Директно Стебло, W13 Големина На

DEN 2585.60

Во достапна форма

Универзална точка (НАГОРЕ) геометрија наменета за разноврсност и продуктивност Лесна промена на вметнување, не се потребни завртки или стеги. Вметнувањето за еднократна употреба ги елиминира трошоците за реконструкција. Точка Пакет Димензија : 5. Универзална точка (НАГОРЕ) геометрија наменета за разноврсност и продуктивност. Лесна промена на вметнување, не се потребни завртки или стеги. Вметнувањето за еднократна употреба ги елиминира трошоците за реконструкција. Димензија На Пакетот со ставки : 5. Со нивоа на изведба и стапки на отстранување на метали споредливи со оние на вежбите со цврст карбид, VIDIA TOP durril M1 го нуди целиот квалитет и перформанси што ви се потребни во еден разноврсен, економичен пакет. Уникатниот систем за предно стегање овозможува брзо менување на влошките, дури и внатре во машинскиот алат, заштедувајќи време на поставување и трошоци за производство. Платформата TDM1 нуди дизајн НА дупчалка(M) во WU25 PD одделение - широка геометрија на опсегот на примена, специјално развиена за економично дупчење на челик, леано железо и нерѓосувачки челик.

Главните карактеристики

Избор на клиент