алатки за сечење

Кео 230633х6 RH Комбинирана Вежба И Мијалник, 0,25 Дијаметар На Сечење, 82 Степен Агол На Сечење, 6 Должина На Сечење, 6 Должина, ХСС, Необложена,
Новак
Кео 230633х6 RH Комбинирана Вежба И Мијалник, 0,25 Дијаметар На Сечење, 82 Степен Агол На Сечење, 6 Должина На Сечење, 6 Должина, ХСС, Необложена,
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 9015.68

Пакет од 12 Кео долга серија комбинираната вежба и мијалниците се користат за производство на централни

WIDIA TDM0374R3SS044 ТОП Вежба М1 Модуларен Вежба Тело, 0.374 Сечење Дијаметар, 3xD, 0.4375 Директно Стебло, W13 Големина На
Новак
WIDIA TDM0374R3SS044 ТОП Вежба М1 Модуларен Вежба Тело, 0.374 Сечење Дијаметар, 3xD, 0.4375 Директно Стебло, W13 Големина На
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2585.60

Универзална точка (НАГОРЕ) геометрија наменета за разноврсност и продуктивност Лесна промена на вметну

SGS 31361 17 2 Флејта Квадратни Крајот Никулец Должина Крајот Мелница, Алуминиум Титаниум Нитрид Слој, 5/32 Сечење Дијаметар, 5/16 Сечење
Новак
SGS 31361 17 2 Флејта Квадратни Крајот Никулец Должина Крајот Мелница, Алуминиум Титаниум Нитрид Слој, 5/32 Сечење Дијаметар, 5/16 Сечење
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

41 парчиња Влошки ЗА Вртење DCMT21. 51 DCMT07204 DCMT32. 51 DCMT11T304 Карбидни Влошки и Шестоаголни Завртки Од Легиран Челик За Држач
Новак
41 парчиња Влошки ЗА Вртење DCMT21. 51 DCMT07204 DCMT32. 51 DCMT11T304 Карбидни Влошки и Шестоаголни Завртки Од Легиран Челик За Држач
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1366.40

Пакетот вклучува : 20 парчиња DCMT21, 51 + 10pcs DCMT32, 51 + 10pcs M4x10 завртки +1pc T15 клуч 51 : Големина : 3 / 32" Дебел,1 / 64 " Ради�

Sandvik Coromant R331. 32C-102Q27FMQ Коромил 331 Прилагодлив Секач За мелење на целосна Страна и диск, Сечење На Десната Рака,
Новак
Sandvik Coromant R331. 32C-102Q27FMQ Коромил 331 Прилагодлив Секач За мелење на целосна Страна и диск, Сечење На Десната Рака,
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 486.40

Придобивките од овој производ семејство : широк спектар на опции за монтирање Отворени џебови...

X-Gree 2mm флејта диа квадрат заврши со дупчење дупка HSS навојна спирална чешма 90мм долга (2мм флејта дијакадрадо con vástago Final
Новак
X-Gree 2mm флејта диа квадрат заврши со дупчење дупка HSS навојна спирална чешма 90мм долга (2мм флејта дијакадрадо Con Vástago Final
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Вкупна должина : 90мм / 3,5 "; Вкупна тежина : 3 G; Име на производ : Спирален приклучок Допрете Дијаметар на ду�

Таблички за тела Snap4000 Sfp4000 Snaplock
Новак
Таблички за тела Snap4000 Sfp4000 Snaplock
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Плоча за тела на Vise, машинска, 4 во големина, за употреба со визии со 2 и 8 станица овој список Плоча за тела

uxcell 5 пара метрички навојување на рака Поставете M8 Thread 1mm Tired Taper & Plug Milling Taps Прави флејти со голема брзина челик
Новак
Uxcell 5 пара метрички навојување на рака Поставете M8 Thread 1mm Tired Taper & Plug Milling Taps Прави флејти со голема брзина челик
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 351.84

Метрички славини : Поставете M8 X 1 Метрички славини Стил на затегнување : Започнува плоштад на конецот со

Sandvik Coromant PTWNR12CA16 Држач За Вметнување Вртење, Правоаголно Стебло, Челик, Внатрешно, Заклучување На Рачката, Десна Рака, 15mm Ширина
Новак
Sandvik Coromant PTWNR12CA16 Држач За Вметнување Вртење, Правоаголно Стебло, Челик, Внатрешно, Заклучување На Рачката, Десна Рака, 15mm Ширина
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Негативни основни вметнувања за вртење со високи перформанси Системот На рачката ТМакс П е систем за ст

ВИДИЈА 6127402 Метричка Крајна Мелница За Заклучување На Дуолок Дуо 11,5 Мм Диа, Длабочина На Сечење ОД 3 ММ, Должина од 42,2 ММ, Празна Дуо-Заклучување
Новак
ВИДИЈА 6127402 Метричка Крајна Мелница За Заклучување На Дуолок Дуо 11,5 Мм Диа, Длабочина На Сечење ОД 3 ММ, Должина од 42,2 ММ, Празна Дуо-Заклучување
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1038.24

ВИДИЈА 6127402 Метричка Крајна Мелница За Заклучување На Дуолок Дуо 11,5 Мм Диа, Длабочина На Сечење ОД 3 ММ, Д�

Micro 100 RR-017-6 Алатка за жлебови-Задржување на прстенот.017 Ширина.050 Proj, 1/4 Min Bore Dia, 3/8 Max Bore Deep, 1/8 Offset, 1/4 Shank
Новак
Micro 100 RR-017-6 Алатка за жлебови-Задржување на прстенот.017 Ширина.050 Proj, 1/4 Min Bore Dia, 3/8 Max Bore Deep, 1/8 Offset, 1/4 Shank
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 537.60

Наменето за генерирање на жлебови за задржување на прстенот Полирано поделено лице за подобрено задржу

Прстенест Секач, М42, 1 1/4 Диа, 2 Д
Новак
Прстенест Секач, М42, 1 1/4 Диа, 2 Д
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

Вежба Америка КБР 9/16 Карбид Крај Мил 2 Флејта 1-1/8 Флејта Должина 3-1/2 Вкупна Должина КАЛАЈ Еден Крај Директно Флејта
Новак
Вежба Америка КБР 9/16 Карбид Крај Мил 2 Флејта 1-1/8 Флејта Должина 3-1/2 Вкупна Должина КАЛАЈ Еден Крај Директно Флејта
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Големина 9 / 16" Материјал : карбид Должина на флејта : 11 / 8 Вкупна должина : 31 / 2 Големина : 9 / 16, материјал : Ка

Серија YG-1 BW серија ванадиум легура HSS спирална флејта чешма, неконтролирана завршница, тркалезна шипка со квадратен крај, модифициран комофер
Новак
Серија YG-1 BW серија ванадиум легура HSS спирална флејта чешма, неконтролирана завршница, тркалезна шипка со квадратен крај, модифициран комофер
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 168.80

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

Јанси Шлагер Од Фејн-Хсс Нова Прстенест Секач Со Центриран Игла-3/4 Директно Стебло, 2 Длабочина, 1-1/8 Дијаметар-63134286042
Новак
Јанси Шлагер Од Фејн-Хсс Нова Прстенест Секач Со Центриран Игла-3/4 Директно Стебло, 2 Длабочина, 1-1/8 Дијаметар-63134286042
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 431.84

Професионално Одделениепрстенестиот секач на Феин има подобрена геометрија на сечење, висококвалитет�

Sandvik Coromant T300-XM102AE-1/4 C150 HSS COROTAP 300 сечење чешма со спирални флејти, десно сечење на раката, без течноста за ладење
Новак
Sandvik Coromant T300-XM102AE-1/4 C150 HSS COROTAP 300 сечење чешма со спирални флејти, десно сечење на раката, без течноста за ладење
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Придобивки од семејството на овој производ : Chamfer C (23 нишки) и Chamfer E (1,5 2 нишки) Третманот на работ за нама�

Унион Батерфилд 4702 Челик Со Голема Брзина Контрабор, Заменлив Пилот, Необложен Финиш, 7/16 Пилот Дијаметар, 1.875 Дијаметар На
Новак
Унион Батерфилд 4702 Челик Со Голема Брзина Контрабор, Заменлив Пилот, Необложен Финиш, 7/16 Пилот Дијаметар, 1.875 Дијаметар На
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Челичните алати со голема брзина се добри за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на

Комплет За Алатки за Бришење адијер Комплет За Дебримирање На Секачи, Пластична Рачка + 11 парчиња Бс1010 Сечила За Бришење, Рачна Алатка
Новак
Комплет За Алатки за Бришење адијер Комплет За Дебримирање На Секачи, Пластична Рачка + 11 парчиња Бс1010 Сечила За Бришење, Рачна Алатка
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Комплет за алатки за бришење Пластична рачка + 11 парчиња бс1010 сечила за бришење спакувани во пластична к

Микро 100 QFR-156-16x Жлеб Алатка-Брза Промена, 5/32 Ширина.150 Проект.495 Мин Роди Диа, 1 Макс Носеше Длабочина.245 Офсет, 1/2 Шенк Диа, 2-1/2
Новак
Микро 100 QFR-156-16x Жлеб Алатка-Брза Промена, 5/32 Ширина.150 Проект.495 Мин Роди Диа, 1 Макс Носеше Длабочина.245 Офсет, 1/2 Шенк Диа, 2-1/2
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1277.28

Дизајниран за генерирање жлебови со целосен радиус во дупки Полирано поделено лице за подобрено задрж�

Секач за мелење на хардвер 1 пар
Новак
Секач за мелење на хардвер 1 пар
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 217.60

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Додадете двојни флеј

Widia gtd vtstr8003 varitap vtstr повеќенаменска чешма, приклучок за приклучок, десен рак, 4 флејти, 3/8-18, hss-e, неоткриен
Новак
Widia Gtd Vtstr8003 Varitap Vtstr повеќенаменска чешма, приклучок за приклучок, десен рак, 4 флејти, 3/8-18, Hss-e, неоткриен
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Бавен дизајн на спиралнофлут на хеликс за прислушување челик и не'рѓосувачки челик Дизајн на директноф�

АПЕР Арбор МТ2/МТ3 за 3/4 Инчен Велдон Стенк Прстенеста Шуплива Дупчалка Чак Држач За Продолжување На Магнетна Вежба 1 парчиња
Новак
АПЕР Арбор МТ2/МТ3 за 3/4 Инчен Велдон Стенк Прстенеста Шуплива Дупчалка Чак Држач За Продолжување На Магнетна Вежба 1 парчиња
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1356.48

Комбинирана Вежба Комбинирана Дупчалка Арбор Мт2 / МТ3 За 3 / 4 Инчен Велдон Стебло Прстенеста Шуплива Дуп�

VIDIA S1620LSER3 Серија S-LSE Лејдаун Навој Здодевен Бар, Челик, 1.25 Дијаметар На Стеблото, Десната Рака, 10 Должина, Gage Вметнете
Новак
VIDIA S1620LSER3 Серија S-LSE Лејдаун Навој Здодевен Бар, Челик, 1.25 Дијаметар На Стеблото, Десната Рака, 10 Должина, Gage Вметнете
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3865.28

Водечки во индустријата квалитет на конец Четири големини на вметнување достапни за покривање на широк

3-12mm 4-12mm 4-20mm HSS Straight Groove Чекор за вежбање Бит постави обложени метални дупки за метални дупки за дупчење на конуси за дупчење
Новак
3-12mm 4-12mm 4-20mm HSS Straight Groove Чекор за вежбање Бит постави обложени метални дупки за метални дупки за дупчење на конуси за дупчење
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 563.20

Индустриски битови за вежба / метали и повеќенаменски битови за вежба Индустриски битови за вежба / ме

Компанија за алатки F&D 12556-C1184 Конвексни секачи, арбор тип, челик со голема брзина, олеснета форма, 1/2 дијаметар на кругот,
Новак
Компанија за алатки F&D 12556-C1184 Конвексни секачи, арбор тип, челик со голема брзина, олеснета форма, 1/2 дијаметар на кругот,
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Конвексни секачи челик со голема брзина тип на арбор Обликувана формаof Circle : 1 / 2 DIA На секач : 5 Големин�

WENFO 5PCS 1/8 ”Шанк -единечна сечило ротирачка датотека со карбид тонфрам карбид бур, цврст карбид закопа поставен ротирачки алатка
Новак
WENFO 5PCS 1/8 ”Шанк -единечна сечило ротирачка датотека со карбид тонфрам карбид бур, цврст карбид закопа поставен ротирачки алатка
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.00

【Материјал, големина, форма】 Главниот материјал : карбид; дијаметар на шанк : 1 / 8 ”(3мм); форма : цилиндри�

Компанија за алатки F&D 27536 Chucking Reamers, челик со голема брзина, спирала на левата рака, фракција, жица и големини на букви-9,
Новак
Компанија за алатки F&D 27536 Chucking Reamers, челик со голема брзина, спирала на левата рака, фракција, жица и големини на букви-9,
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Chucking Reamer Спирала на левата рака фракција, жица и буква : 9 децимални еквивалент : 0,1960 должина на флејта :

Алатки за мелење AHEGAS CARBIDE VNMG160404 MA VNMG160408 MA VP15TF UE6020 Алатка за вртење со висока прецизност Алатка CNC Алатка
Новак
Алатки за мелење AHEGAS CARBIDE VNMG160404 MA VNMG160408 MA VP15TF UE6020 Алатка за вртење со висока прецизност Алатка CNC Алатка
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 736.00

Наменети за употреба во мелење заоблени агли со голема брзина челик Висока јачина на зафат, силна отпор�

1/4 - 24 x 1-1/2 O.D. HSS Round Die
Новак
1/4 - 24 X 1-1/2 O.D. HSS Round Die
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Прилагодлива завртка За сечење на надворешни навои на завртки или со рака со залиха или машина со држач

Sandvik Coromant C8-570-3C 32 224, челик коромант Капто до Coroturn SL адаптиран адаптер, неутрален крој, тивки алатки
Новак
Sandvik Coromant C8-570-3C 32 224, челик коромант Капто до Coroturn SL адаптиран адаптер, неутрален крој, тивки алатки
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 868.80

Придобивки од семејството на овој производ : IngenioSerration Lock (SL) интерфејс е исклучително стабилен и ви овоз�

Union Butterfield Applix 1659ap HSS Spiral Tap Spiral Point, Tialn обложена, тркалезна со квадратен крај, единечен крај, приклучок,
Новак
Union Butterfield Applix 1659ap HSS Spiral Tap Spiral Point, Tialn обложена, тркалезна со квадратен крај, единечен крај, приклучок,
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�