прицврстувачи

Завртки 50 парчиња M1.7 Филипс завртка со завртка на главата рамна опашка самостојно прислушување Вкрстени тава глави завртки јаглерод
Новак
Завртки 50 парчиња M1.7 Филипс завртка со завртка на главата рамна опашка самостојно прислушување Вкрстени тава глави завртки јаглерод
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 657.60

Големина : M1 Стил на возење : Филипс Пакет : 5099 п Стил на глава : круг Број на модел : FU8 EIRIOOET8 T934 EPWEOKDFOPS; f...

Yiwango хексадецимален мебел мебел завртки на ореви машини за завртки W барел ореви со затрупани додатоци за хардверски додатоци
Новак
Yiwango хексадецимален мебел мебел завртки на ореви машини за завртки W барел ореви со затрупани додатоци за хардверски додатоци
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Произведено со избрани материјали со висок квалитет, силни и издржливи, со одлични Лесна за инсталирање

Канадска ограда и хардвер 5/16 ”x 2 10 пакет јаглероден челик 'рѓа бесплатен ураган тркалезна/рамна глава за превоз на глава со
Новак
Канадска ограда и хардвер 5/16 ”x 2 10 пакет јаглероден челик 'рѓа бесплатен ураган тркалезна/рамна глава за превоз на глава со
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 191.84

Дизајн на тркалезен врат : Оваа завртка за јаглероден челик има тркалезна глава и квадратен врат што го �

1/2 -13 x 1 3/4 Груба нишка квадратна глава Поставете завртка за завртка за кучиња, низок јаглероден челик, зацврстен обичен финиш PK
Новак
1/2 -13 X 1 3/4 Груба нишка квадратна глава Поставете завртка за завртка за кучиња, низок јаглероден челик, зацврстен обичен финиш PK
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 752.00

Погледнете ги спецификациите во табелата подолу за целосни детали Ако имате какви било прашања или сом�

DTGN M1.6x8mm тав -глава Torx завртки - 40pack - Добро за машини - 304 не'рѓосувачки челик за прицврстување на Torx Security сврзувачки
Новак
DTGN M1.6x8mm тав -глава Torx завртки - 40pack - Добро за машини - 304 не'рѓосувачки челик за прицврстување на Torx Security сврзувачки
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.00

[Навртки за тава глава за глава] : Пакетот доаѓа со 40 парчиња сребрена тава глава Torx завртка во M16 нишка, д�

390 парчиња асортиман на хексадецимални завртки поставени со заклучувања и рамни мијалници 304 комплет за завртки од не'рѓосувачки челик M5
Новак
390 парчиња асортиман на хексадецимални завртки поставени со заклучувања и рамни мијалници 304 комплет за завртки од не'рѓосувачки челик M5
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Овие завртки се направени од 100% 304 не'рѓосувачки стети имаат супериорна корозија, отпорност на 'рѓа и изв

20 парчиња м2 месинг со двојна глава хексадецимална внатрешна навој орев преку дупката изолација Поддршка за колони на завртки за корозија
Новак
20 парчиња м2 месинг со двојна глава хексадецимална внатрешна навој орев преку дупката изолација Поддршка за колони на завртки за корозија
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1148.80

Димензии : M2 XD2 Снабдување со DIY : Електрични Потекло : Кина на копното Димензии : M2 XD2 Снабдување со DIY : Еле�

5 парчиња M4 чисто титаниум ниво на титаниум Ален внатрешни шестоаголни завртки со печурки полукруг на завртката на завртката на завртката
Новак
5 парчиња M4 чисто титаниум ниво на титаниум Ален внатрешни шестоаголни завртки со печурки полукруг на завртката на завртката на завртката
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Димензии : M4x12mm (5 парчиња) Материјал : легура на титаниум Е прилагодено : да Број на модел : CVJGBDIUTOIWEY9837039270 EUR

Согудио завртки и ореви Класа 10.9 Хексагонски ореви со висока јачина, ореви од класа 10 ореви, сет на завртки M6-M56-M10)
Новак
Согудио завртки и ореви Класа 10.9 Хексагонски ореви со висока јачина, ореви од класа 10 ореви, сет на завртки M6-M56-M10)
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Висококвалитетен материјал : шалтерски завртки и ореви направени од 304 не'рѓосувачки челик, здрав и изд

X-Dree 10PCS 304 Не'рѓосувачки челик M16 Тркалезна глава на главата на главата Орев сребрен тон (10 парчиња 304 Acero Inoxidable M16 Redondo
Новак
X-Dree 10PCS 304 Не'рѓосувачки челик M16 Тркалезна глава на главата на главата Орев сребрен тон (10 парчиња 304 Acero Inoxidable M16 Redondo
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 764.80

Големина на конецот : M16 / 0,63 "; Име на производот : Орев од капа Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; тежина :

SCKT Set Scrw, Knurl Cup, 10-32x1/4, PK100
Новак
SCKT Set Scrw, Knurl Cup, 10-32x1/4, PK100
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 337.60

Цена за : Секоја ширина на главата : Темп Опсег (F) : Тип на погон : Хекс приклучок Ставка : Поставена заврт�

Канистер на Фишер Дуопауер, 557384
Новак
Канистер на Фишер Дуопауер, 557384
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 216.00

Фишер Дијаметар на приклучокот на Duopower 8 Цврста корпа од 200 единици Комбинација на две материјални компо

Glarks 100pcs 1/4 -20 x 1/2 хексадецимални завртки за капаче и хексадецимални ореви со рамни мијалници за заклучување на асортиман за асортиман,
Новак
Glarks 100pcs 1/4 -20 X 1/2 хексадецимални завртки за капаче и хексадецимални ореви со рамни мијалници за заклучување на асортиман за асортиман,
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 159.84

♛ 『Вклучен пакет』 : Овој комплет за асортиман на завртки и ореви од 100 парчиња вклучува 25 парчиња 1 / 4 "20 x

Планински мажи хардверски додатоци 2 парчиња M5/M6/M8/M10 Plum Hand Twist Twist Hexagonal Star Plastic Plastic Hander Nut Bakelite преку
Новак
Планински мажи хардверски додатоци 2 парчиња M5/M6/M8/M10 Plum Hand Twist Twist Hexagonal Star Plastic Plastic Hander Nut Bakelite преку
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Широк спектар на професионални алатки, одлична изработка, висок квалитет и издржлив 2pcs M5 / M6 / M8 / M10 Plum Hand T

Мабек хардверски ореви Затегнете ја навртките на конецот околу црната црна слива за прицврстување на палецот со рачни ореви
Новак
Мабек хардверски ореви Затегнете ја навртките на конецот околу црната црна слива за прицврстување на палецот со рачни ореви
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1137.60

✯ истрог и издржлив ✔ Облека и отпорна на корозија Surface штити од оштетување на животната средина и 'рѓа E

3/8 x3 ракав сидро хексадецимален цинк Cr+3 |
Новак
3/8 X3 ракав сидро хексадецимален цинк Cr+3 |
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 849.60

Корпорацијата etет и снабдување корпорација обезбедува сврзувачки елементи уште од 1946 година Чувствува

Ореви од месинг крило-5/16 -18 QTY-1,000
Новак
Ореви од месинг крило-5/16 -18 QTY-1,000
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Оревите на крилјата се дизајнирани за проекти за кои не се потребни алатки Користете ги само прстите за

1 парчиња M10*320мм Надворешна шестоаголна завртка за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки од 4,8 одделение
Новак
1 парчиња M10*320мм Надворешна шестоаголна завртка за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки од 4,8 одделение
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1257.60

Број на модел : C0 B1 TV198 T92 T Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копн�

Премиер-линија 9002404 Машински завртки, рамна глава, погон на Филипс, 3/8 IN-24 x 2 во, одделение 18-8 не'рѓосувачки челик,
Новак
Премиер-линија 9002404 Машински завртки, рамна глава, погон на Филипс, 3/8 IN-24 X 2 во, одделение 18-8 не'рѓосувачки челик,
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 380.80

Големина : 3 / 8 инчи24 x 2 инчи Рамна глава, погон на Филипс Користете со ореви или претходно навојни дупки с

AEXIT M4 X нокти, завртки и сврзувачки елементи 12мм женски конец месинг залепена навој вметнување навртки и завртки поставува
Новак
AEXIT M4 X нокти, завртки и сврзувачки елементи 12мм женски конец месинг залепена навој вметнување навртки и завртки поставува
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Големина на конецот : M4 / 0,16 "; Име на производот : Клучен орев Материјал : месинг; тежина : 56g Содржина на п�

Мебел за мебел од дрво од дрво за фиксирање на интерфејс Хекс штекер Е-орев 8mmx15mm 50pcs (Interfaz de fijación de muebles de madera interfaz
Новак
Мебел за мебел од дрво од дрво за фиксирање на интерфејс Хекс штекер Е-орев 8mmx15mm 50pcs (Interfaz De Fijación De Muebles De Madera Interfaz
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 284.64

Име на производот : Вметнување мебел Еорев; Материјал : јаглероден челик; Главна боја : бронзен тон Содрж�

Лолаа орев 304 Орев од не'рѓосувачки челик пеперутка Јуанбао рака наврткана низ дупката од пеперутка орев
Новак
Лолаа орев 304 Орев од не'рѓосувачки челик пеперутка Јуанбао рака наврткана низ дупката од пеперутка орев
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1438.40

Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе

Мебел X-Dree 5PCS страна што поврзува 0,55 DIA CAM FITTING + DOWEL + пред-вметната орев (странична страна од 5 парчиња што поврзува 0,55
Новак
Мебел X-Dree 5PCS страна што поврзува 0,55 DIA CAM FITTING + DOWEL + пред-вметната орев (странична страна од 5 парчиња што поврзува 0,55
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Име на производот : Фитинзи за мебел за камери + dowel + предвнесени ореви; фитинзи на камера Големина : цело�

X-Gree M4 x 4mm чаша точка HEX Socket Grub Set завртки црни 10 парчиња (M4 x 4 mm чаша точка HEX Socket Grub Set завртки црни 10 парчиња
Новак
X-Gree M4 X 4mm чаша точка HEX Socket Grub Set завртки црни 10 парчиња (M4 X 4 Mm чаша точка HEX Socket Grub Set завртки црни 10 парчиња
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1182.40

Име на производот : завртка за грутка; Содржина на пакетот : 10 парчиња X Grub завртка Главна боја : црна; Мате

Bettomshin M4x8mm цинк обложен 304 завртки за машина од не'рѓосувачки челик, шалтери за филипс тава рамна завртка за завртки на завртки
Новак
Bettomshin M4x8mm цинк обложен 304 завртки за машина од не'рѓосувачки челик, шалтери за филипс тава рамна завртка за завртки на завртки
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.00

【Екстериер】 Боја : сребрен тон; Површински третман : обложен цинк; Тип на жлеб на завртки : Крст на Филип�

5 парчиња M4 M4 M6 M6 M8 304 Метрика од не'рѓосувачки челик крила крило орев од пеперутка затегнување на орев за затегнување на орев-прицврстувач-m8
Новак
5 парчиња M4 M4 M6 M6 M8 304 Метрика од не'рѓосувачки челик крила крило орев од пеперутка затегнување на орев за затегнување на орев-прицврстувач-m8
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Снабдување со DIY : обработка на дрво Материјал : Не'рѓосувачки челик Список на пакување : 5 парчиња...

Hooshing 20 парчиња 3/8 -16 крилни ореви, 304 навртки од крилја од не'рѓосувачки челик, прицврстувачи за прицврстувачи Делови
Новак
Hooshing 20 парчиња 3/8 -16 крилни ореви, 304 навртки од крилја од не'рѓосувачки челик, прицврстувачи за прицврстувачи Делови
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Големина : 3 / 8 "16 Внатре во дијаметар : 3 / 8" Тема по инч : 16 Материјал : Овие ореви од пеперутка се изработен�