Завртки 50 парчиња M1.7 Филипс завртка со завртка на главата рамна опашка самостојно прислушување Вкрстени тава глави завртки јаглерод челик црн 3мм -8мм должина -
Новак

Завртки 50 парчиња M1.7 Филипс завртка со завртка на главата рамна опашка самостојно прислушување Вкрстени тава глави завртки јаглерод

DEN 657.60

Во достапна форма

Големина : M1 Стил на возење : Филипс. Пакет : 50-99 п. Стил на глава : круг. Број на модел : FU8 EIRIOOET8 T93-4 EPWEOKDFOPS; f. Стил на возење : Филипс. Пакет : 50-99 п. Стил на глава : круг. Број на модел : FU8 EIRIOOET8 T93-4 EPWEOKDFOPS; f. Спецификации на предметите : Стил на погон : Филипспајк : 50-99pcshead Стил : Број на тркалезна мамед : Fu8eirioet8t93-4epweokdfops; FIS Прилагодено : Yesscrew Тип : Завртки за само-припрема : Јаглерод стелдиј Снабдувања : Обезбедување на дрво.

Главните карактеристики

Избор на клиент