светилки

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Австралиска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во
Новак
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Австралиска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 399.84

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Олектрични Мини Спирални Т3 Компактни Флуоресцентни Светилки - Пресврт И Заклучување Гу24 База-120в - 13В-800Л-2-Пински Флуоресцентни
Новак
Олектрични Мини Спирални Т3 Компактни Флуоресцентни Светилки - Пресврт И Заклучување Гу24 База-120в - 13В-800Л-2-Пински Флуоресцентни
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 399.84

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Инженер со компактен флуоресцентен, оваа спирална сијалица обезбедува извонредна ст

Пакување од 2 Луминтури Држач ЗА ЦЕВКИ Со Лед Интегрирана Таванска Лента За Светло Цврста Лента Кул Бела СМД 2835 2ФТ 20В
Новак
Пакување од 2 Луминтури Држач ЗА ЦЕВКИ Со Лед Интегрирана Таванска Лента За Светло Цврста Лента Кул Бела СМД 2835 2ФТ 20В
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Енергетски ефикасен и еколошки Заштедете повеќе од 50% на сметката за електрична енергија Цврсто, површи

ИБЕК Г4 Халогени Светилки 10В 12В Т3 ЈЦ Тип 2 Пински База Замена За Пејзаж Под Кабинетот Пак Светлината Песна Осветлување Затемнување
Новак
ИБЕК Г4 Халогени Светилки 10В 12В Т3 ЈЦ Тип 2 Пински База Замена За Пејзаж Под Кабинетот Пак Светлината Песна Осветлување Затемнување
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.33

€ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА ВИСОКА ИЗЛЕЗ : 10ват, 120 Лумени Напон : 12 гласајте НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА или ЕДНОНАСОЧН�

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Пеперутка - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
Новак
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Пеперутка - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 399.84

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

MRDENG LED Затемнети Светилки 60 Вати Замена, Голема G40 6-Вати LED Сијалица, E26 Приклучок, Мек Бел Глобус Сијалица Пакет од 1
Новак
MRDENG LED Затемнети Светилки 60 Вати Замена, Голема G40 6-Вати LED Сијалица, E26 Приклучок, Мек Бел Глобус Сијалица Пакет од 1
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 352.00

Секојдневно светло,светилки за заштеда на Енергија, Емитуваат мека бела светлинаАко добиете оштетен пр

А15 LED Сијалица 6W, Затемнети Тавански Вентилаторски Светилки, База На Е26 Стандард, 2700k Топло Бело, CR 90+ LED Сијалица, 500 Лумен,
Новак
А15 LED Сијалица 6W, Затемнети Тавански Вентилаторски Светилки, База На Е26 Стандард, 2700k Топло Бело, CR 90+ LED Сијалица, 500 Лумен,
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 159.84

ДИМЕНЗИИ : Дијаметар : 1,73 инчи, висина : 3,26 инчи, 500ЛМ, 2700к топло бело, 6w=40w, Е26 основни светилки ЕНЕРГЕТСКИ Е

241555401 Фрижидер Сијалица Замена За Фрижидер FFHS2313LSC Фрижидер-Компатибилен Со Фригидер 241555401 Сијалица
Новак
241555401 Фрижидер Сијалица Замена За Фрижидер FFHS2313LSC Фрижидер-Компатибилен Со Фригидер 241555401 Сијалица
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 159.84

Почетна Компоненти Замена за 241555401 Фрижидер Сијалица За ФРИЖИДЕР FFHS2313 LSC фрижидер Материјали со врвен к�

5-Пакет 4173175 Замена На Сијалицата За Кујна KGSSS907SSS00 Рерна-Компатибилна Со Сијалица За Рерна со Џакузи 4173223
Новак
5-Пакет 4173175 Замена На Сијалицата За Кујна KGSSS907SSS00 Рерна-Компатибилна Со Сијалица За Рерна со Џакузи 4173223
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Замена На Почетни Компоненти за 4173175 Сијалица За Кујна KGSSS907 SSS00 рерна Материјали со врвен квалитет за тр�

LED Сијалица 20w E26/E27 База 150w Еквивалент 2000 Lumen 6500K Ладна Дневна Светлина Бела Не-затемнета Тавански Вентилатор Пченка Осветлување
Новак
LED Сијалица 20w E26/E27 База 150w Еквивалент 2000 Lumen 6500K Ладна Дневна Светлина Бела Не-затемнета Тавански Вентилатор Пченка Осветлување
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 364.80

●Заштеда на енергија ултрависока излезна моќност до 2000 лумени, 360° сенасочно осветлување со целосен аг�

MX232 C7 LED Светилки 0,6 W Еквивалентно НА 7w C7 Led СВЕТИЛКИ LED Светилки E12 Канделабри База Едисон Ноќни Светилки Меки Бели 2700k Внатрешни
Новак
MX232 C7 LED Светилки 0,6 W Еквивалентно НА 7w C7 Led СВЕТИЛКИ LED Светилки E12 Канделабри База Едисон Ноќни Светилки Меки Бели 2700k Внатрешни
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.67

2700к Мека бела светлина : ЛЕД светилките нудат топло и меко осветлување од 2700 Келвини, Создаваат светла, у

Флуоресцентна Фиока Рачка -001
Новак
Флуоресцентна Фиока Рачка -001
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 804.80

Големина : 166 во / 35 * 28 * 17 Мм Материјал : СТОМАЧНИ+ стакло Шема : еднострано печатење, ноќна флуоресценциј�

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Вилински Коњчиња - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
Новак
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Вилински Коњчиња - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.00

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

TSEXES 100 ВАТИ LED Пченка Сијалица 4000K E39 Могул База Led Сијалица Замена За Метал Халид Сијалица Гаража Фабрика Магацин Штала
Новак
TSEXES 100 ВАТИ LED Пченка Сијалица 4000K E39 Могул База Led Сијалица Замена За Метал Халид Сијалица Гаража Фабрика Магацин Штала
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 719.84

Powe : 100 W Прозрачен Флукс : 14000 LM ЛЕД Тип : 500 парчиња, 2835 СМД Влезен Напон : AC100305 V 50 / 60 Hz Температура на бојата

Кралски Дизајни, Ад. Земја Стил Силиконски Натопи Свеќа Сијалица, 7W E12 Канделабри Месинг База, LB-3003-10, Килибар, Пакет од 10
Новак
Кралски Дизајни, Ад. Земја Стил Силиконски Натопи Свеќа Сијалица, 7W E12 Канделабри Месинг База, LB-3003-10, Килибар, Пакет од 10
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1356.80

СИЈАЛИЦА СО ЗАТЕМНУВАЊЕ : овие килибарни силиконски натопени сијалици во стилот на земја доаѓаат со моќ

MIKEWIN Dimmable GU10 LED Светилки, 120V 5W MR16 GU10 Сијалица, 5000k 50w Халоген Замена за Песна &засилувач; Вдлабнати Осветлување,
Новак
MIKEWIN Dimmable GU10 LED Светилки, 120V 5W MR16 GU10 Сијалица, 5000k 50w Халоген Замена за Песна &засилувач; Вдлабнати Осветлување,
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 351.84

●ФУНКЦИЈА за МАЗНО ЗАТЕМНУВАЊЕ е Компатибилна со повеќето led затемнувачи, 5% 100% мазни можности за затемн

Пролум PL42T/E/27/ECO 109032 42W Тројно 2700K GX24Q-4 PRO ECO
Новак
Пролум PL42T/E/27/ECO 109032 42W Тројно 2700K GX24Q-4 PRO ECO
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 267.68

Стакло без олово; крај на заштитата на животот; ниско одржување Ѕид скали, надолу Осветлување...

Вудхед 1075хз2х025143х025 Широка Површина Светлина, Опасна Должност, 110В, Хаз Заклучување НЕМА 5-15 Приклучок &засилувач;
Новак
Вудхед 1075хз2х025143х025 Широка Површина Светлина, Опасна Должност, 110В, Хаз Заклучување НЕМА 5-15 Приклучок &засилувач;
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Цврсто леано алуминиумско куќиште со уникатен склоп на заптивка од гумени леќи обезбедува супериорна ц

ОСРАМ Силванија ГИДС - 282256 Силванија Капсилит Халоген Поплава Светилка, Пар38, 50 Вати, 120 Волти, Средно Здолниште, 25 Степени. Агол
Новак
ОСРАМ Силванија ГИДС - 282256 Силванија Капсилит Халоген Поплава Светилка, Пар38, 50 Вати, 120 Волти, Средно Здолниште, 25 Степени. Агол
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 154.88

1, 500 Просечно Оценети Часови Овој производ припаѓа на групата Светилки Производот е произведен во Сад...

Техничка Прецизност Замена За Омеда 6600-0680-200 Сијалица 150w 20v Халогена Светилка-Медицински Волфрам Мр16 Сијалица-GX5.3 База
Новак
Техничка Прецизност Замена За Омеда 6600-0680-200 Сијалица 150w 20v Халогена Светилка-Медицински Волфрам Мр16 Сијалица-GX5.3 База
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.33

База : GX5 Спецификации : 150 Вати, 20 Волти, Мр16 Халогена Светилка Единица По Продажба : 1 Пакет Боја : 3150к Топл

Т10 ЛЕД Матирани Светилки, ЕДИСОН ТУБУЛАРНА Филамент ЛЕД Сијалица, Затемнета 8в 800лм, 3000К , Е26 Средна База Лед Сијалица.
Новак
Т10 ЛЕД Матирани Светилки, ЕДИСОН ТУБУЛАРНА Филамент ЛЕД Сијалица, Затемнета 8в 800лм, 3000К , Е26 Средна База Лед Сијалица.
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Заштеда на енергија : т10 8В тубуларна led сијалица ја заменува стандардната сијалица СО Блескаво СВЕТЛО 80

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Шумско Небо Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft x
Новак
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Шумско Небо Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft X
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Кихлер Џоелсон 24 3 Светлина ПРЕДВОДЕНА Суета Светлина Со Сатен Гравирани Обвивка Опал И Јасно Стакло Акцент Стакло Во Olde bronze®
Новак
Кихлер Џоелсон 24 3 Светлина ПРЕДВОДЕНА Суета Светлина Со Сатен Гравирани Обвивка Опал И Јасно Стакло Акцент Стакло Во Olde Bronze®
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2495.84

Додадете допир на елеганција и софистицираност во вашиот простор со оваа стилски ажурирана верзија на �

ILC GU10 LED Сијалица, 40 Вати Еквивалентна Боја Менување 12 Бои 5w Затемнувачки Топло Бело 2700K RGB LED Светилки СО Далечински Управувач
Новак
ILC GU10 LED Сијалица, 40 Вати Еквивалентна Боја Менување 12 Бои 5w Затемнувачки Топло Бело 2700K RGB LED Светилки СО Далечински Управувач
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.00

#Не може да работи на затемнување#Ова е СИЈАЛИЦА СО ДАЛЕЧИНСКИ управувач и менување НА бојата Одговара н

Еури Осветлување ЕА19 - 3000егр 60В Еквивалент, ГУ24 ЛЕД А19, Затемнета, Енергетска Ѕвезда, Целосно Затворен Погоден, 3000К, Меко Бело
Новак
Еури Осветлување ЕА19 - 3000егр 60В Еквивалент, ГУ24 ЛЕД А19, Затемнета, Енергетска Ѕвезда, Целосно Затворен Погоден, 3000К, Меко Бело
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 398.40

Енергетска Ѕвезда Сертифициран Т20 / Т24 Во Согласност Влажна Номинална Целосно Затворен Погоден ЛЕР ЕА193

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Западна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
Новак
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Западна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 399.84

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

7W Par20 ПОПЛАВА Сијалица COB Рефлектор, AC85-265V 6000K Кул Бела E26 Средна Завртка База 70 Вати Еквивалент Поплава Светлина За Домашна
Новак
7W Par20 ПОПЛАВА Сијалица COB Рефлектор, AC85-265V 6000K Кул Бела E26 Средна Завртка База 70 Вати Еквивалент Поплава Светлина За Домашна
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Високи Перформанси : ИЗЛЕЗ НА СИЈАЛИЦАТА PAR20 висока осветленост од 630lm Светло светло одговара за внатреш

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Топла Розова Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft x
Новак
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Топла Розова Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft X
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 614.40

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Западна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
Новак
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Западна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1024.00

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Апалачка Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
Новак
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Апалачка Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

EDGELEC 56PCS 12 Волти LED Светла Емитуваат Диоди Пред Жичен DC 12v 5MM LED Избрани Комплет Јасна Леќа-Бела Топло-Бела Црвена Жолта
Новак
EDGELEC 56PCS 12 Волти LED Светла Емитуваат Диоди Пред Жичен DC 12v 5MM LED Избрани Комплет Јасна Леќа-Бела Топло-Бела Црвена Жолта
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Преработено со вграден Отпорник, 20000 часа+ Животен Век Преглед на производот : 56 парчиња Претходно жичен

ULIKELED AC120V 6W G23 LED Сијалица 2 Пински База PLS - 13w Флуоресцентна Светилка Замена LED PL ХОРИЗОНТАЛНА Сијалица
Новак
ULIKELED AC120V 6W G23 LED Сијалица 2 Пински База PLS - 13w Флуоресцентна Светилка Замена LED PL ХОРИЗОНТАЛНА Сијалица
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Тенок Дизајн 71" W, Совршена замена за прицврстување со низок профил, како тавански светла за бања, светил�

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Природа - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft x
Новак
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Природа - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft X
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 399.84

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце