суровини

2пакувајте 6061 Т651 Алуминиумски Лим 12 х 12 х 1/8 Инчи Рамна Обична Алуминиумска Плоча Покриена Со Заштитна Фолија, Правоаголник
Новак
2пакувајте 6061 Т651 Алуминиумски Лим 12 х 12 х 1/8 Инчи Рамна Обична Алуминиумска Плоча Покриена Со Заштитна Фолија, Правоаголник
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.33

* ● 6061T651 Големина на Алуминиумски Лим € 2 PACK 12"(L)x12"(W) x 1 / 8 " (3 MM) дебелина · ①Издржлив и Термички Обработли�

Метална плоча од месинг H62 метал со тенок фолија за шипки за леќи за домашни материјали за метални материјали за заварување со
Новак
Метална плоча од месинг H62 метал со тенок фолија за шипки за леќи за домашни материјали за метални материјали за заварување со
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 542.88

Материјал : месинг лист, боја : злато Мазна површина, ниска содржина на кислород Висока чистота, добра ор�

САД запечатуваат најголемиот дел RS-S50FDA-23 FDA силиконски гумен лист, без лепило, 50A, 1/16 Висина, 12 ширина, 12 Должина
Новак
САД запечатуваат најголемиот дел RS-S50FDA-23 FDA силиконски гумен лист, без лепило, 50A, 1/16 Висина, 12 ширина, 12 Должина
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Облик : лист; Материјал : силикон; Одделение : храна; Дурометар : 50А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 16

Челична Тркалезна Прачка Со Голема Брзина, Неполирана Завршница, Мала Толеранција, Мерач На Жица, Дијаметар Од 17/64, Должина Од 4,25
Новак
Челична Тркалезна Прачка Со Голема Брзина, Неполирана Завршница, Мала Толеранција, Мерач На Жица, Дијаметар Од 17/64, Должина Од 4,25
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 805.12

Стврднат и мелен до толеранција на дијаметар од + 0 Произведен од врвен челик со голема брзина Најчесто с

уксел 6061 Алуминиумски Лим, 75мм х 75мм Правоаголна Алуминиумска Плоча со Дебелина од 0,5 мм Рамен Метален Фонд Со Заштитна Фолија, 4 парчиња
Новак
уксел 6061 Алуминиумски Лим, 75мм х 75мм Правоаголна Алуминиумска Плоча со Дебелина од 0,5 мм Рамен Метален Фонд Со Заштитна Фолија, 4 парчиња
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1529.60

[Големина на алуминиумска Плоча] 75мм х 75мм / 2,95инчен х 2,95инчен( Л*В); 0,5 мм / 0,02инчен во дебелина [6061 Алуми

Празно Акции, Рец, 304СС, 1/4тх1 1/2 Инх6 фт
Новак
Празно Акции, Рец, 304СС, 1/4тх1 1/2 Инх6 фт
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Цена За : Секој Материјал : Стандарди Од Нерѓосувачки Челик : АСТМ А240 И А480 Толеранција На Дебелина : +0010" Ф

Месинг лист со месинг со месинг со месинг, должина од 8 x 8 инчи, разни спецификации за занаетчиски металишта DIY месинг плочи
Новак
Месинг лист со месинг со месинг со месинг, должина од 8 X 8 инчи, разни спецификации за занаетчиски металишта DIY месинг плочи
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1536.48

Различни големини : 200x200x25mm, 200x200x3mm, 200x200x4mm, 200x200x5mm Добри механички својства, добра термичка пластичност...

САД запечатуваат најголемиот дел-PS-UHMW-789 Бела UHMW полиетилен пластична лента, 3/4 Висина, 1-1/4 Ширина, 24 Должина
Новак
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-UHMW-789 Бела UHMW полиетилен пластична лента, 3/4 Висина, 1-1/4 Ширина, 24 Должина
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Облик : Бар; Материјал : UHMW полиетилен; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 4 "; толеранц

Uxcell транспарентно цврсто складирање цевка со капаци чиста мала сад за складирање цевка со куќиште со покривка од пластична цевка
Новак
Uxcell транспарентно цврсто складирање цевка со капаци чиста мала сад за складирање цевка со куќиште со покривка од пластична цевка
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 351.84

Пакет : 1 x тркалезно цевки, 2 x црни капаци Материјал : Поликарбонат (компјутер) Должина : 250мм / 0,82 метри; Вн�

Гума лента, неопрена, ширина на гума 8 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 3/8 во, 60А, обична поддршка
Новак
Гума лента, неопрена, ширина на гума 8 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 3/8 во, 60А, обична поддршка
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

САД запечатуваат најголемиот дел-PS-AC-AC-641 Бела ацетална пластична лента, 1/32 Висина, ширина 3/8, должина од 24
Новак
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-AC-AC-641 Бела ацетална пластична лента, 1/32 Висина, ширина 3/8, должина од 24
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Облик : Бар; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 32 "; то�

Гумен лист, хипалон, ширина на гума 8 во, гума должина 3 стапки, гума од гума 1/16 во, 60А, обична поддршка
Новак
Гумен лист, хипалон, ширина на гума 8 во, гума должина 3 стапки, гума од гума 1/16 во, 60А, обична поддршка
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Висок квалитет : Гума со висок степен на хипалон е црна во боја со мазна завршница од двете страни Издржл

Гумен лист, оценка на економија на неопренови, ширина на гума 2 во, гума должина 36 во, гума дебелина 1/8 во, 70а, обична поддршка
Новак
Гумен лист, оценка на економија на неопренови, ширина на гума 2 во, гума должина 36 во, гума дебелина 1/8 во, 70а, обична поддршка
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

Гума лента од буна-Н, НБР, Буна, нитрил, голема јачина, 70А, дебелина од 3 мм x 1/2 во широк x 36 во долго време
Новак
Гума лента од буна-Н, НБР, Буна, нитрил, голема јачина, 70А, дебелина од 3 мм X 1/2 во широк X 36 во долго време
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 0.33

[Спецификации на предметите] Дурометар : 70а, текстура : мазна, дебелина : 3мм, ширина : 1 / 2 ", должина : 36", Мат�

САД запечатуваат најголемиот дел-PS-AC-425 бел ацетален пластичен лист, 4 висина, 12 ширина, 24 должина
Новак
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-AC-425 бел ацетален пластичен лист, 4 висина, 12 ширина, 24 должина
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 9537.44

Облик : лист; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 4 "; толе

РИКИ Месинг Плоча Н62 Тенок Лим Плоча Во Месинг Бакар Лим За Обработка На Метали, Дебелина: 0. Должина од 3 мм: 2 м, Ширина: 10мм Метална
Новак
РИКИ Месинг Плоча Н62 Тенок Лим Плоча Во Месинг Бакар Лим За Обработка На Метали, Дебелина: 0. Должина од 3 мм: 2 м, Ширина: 10мм Метална
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Материјал : Месинг лист, Боја : Злато Дебелина : 0,3 мм, вкупна должина : 2 м, ширина : 10мм / 20мм / 30мм / 40мм / 50мм �

Гума ролна, Буна-Н, ширина на гума 4 во, гума должина 4 стапки, гума од гума 1/32 во, 70А, леплива поддршка
Новак
Гума ролна, Буна-Н, ширина на гума 4 во, гума должина 4 стапки, гума од гума 1/32 во, 70А, леплива поддршка
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

5 пакувања со акрилен лист црвена транспарентна боја на проucирни листови лесни за сечење за DIY уметнички проекти, занаетчиство, приказ
Новак
5 пакувања со акрилен лист црвена транспарентна боја на проucирни листови лесни за сечење за DIY уметнички проекти, занаетчиство, приказ
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 431.84

Проucирен акрилик во боја на плексиглас, во пакетот има 5 парчиња црвена транспарентна акрилна плексигла

Лист со поликарбонат огледало, -0.087 „Толеранција, дебелина од 1/8“, должина од 24 „ширина x 48“, чиста
Новак
Лист со поликарбонат огледало, -0.087 „Толеранција, дебелина од 1/8“, должина од 24 „ширина X 48“, чиста
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 260.80

Листот со огледало е јасен избор за најдобар во сила, безбедност и отпорност на пламен Направено од поли

ГУНДС Месинг Листови Бакарна Метална Фолија Плоча за Лабораториски Истражувачки Материјали 0. 2х300х1000мм
Новак
ГУНДС Месинг Листови Бакарна Метална Фолија Плоча за Лабораториски Истражувачки Материјали 0. 2х300х1000мм
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 530.08

Висококвалитетна плоча од бакарна фолија, мазна површина, отпорност на корозија, ниска содржина на кисл

Z Креирај дизајн месинг плоча бакарна метална плоча со фолија исечена бакарна метална плоча погодна за заварување и правење метална
Новак
Z Креирај дизајн месинг плоча бакарна метална плоча со фолија исечена бакарна метална плоча погодна за заварување и правење метална
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

Гума ролна, хипалон, ширина на гума 6 во, гума должина 15 стапки, гума дебелина 1/4 во, 60А, леплива поддршка
Новак
Гума ролна, хипалон, ширина на гума 6 во, гума должина 15 стапки, гума дебелина 1/4 во, 60А, леплива поддршка
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 632.00

Висок квалитет : Гума со висок степен на хипалон е црна во боја со мазна завршница од двете страни Издржл

6 пакувања 8 x 12 обоени леани акрилни листови , 1/8 проucирен лим со плексиглас , обоен пластичен лист…
Новак
6 пакувања 8 X 12 обоени леани акрилни листови , 1/8 проucирен лим со плексиглас , обоен пластичен лист…
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 463.68

Проектот содржи 6 пластични панели со различни бои, сина, жолта, црвена, зелена, портокалова и црна проucи�

Фрли акрилна шуплива тркалезна шипка, чиста, мазна завршница, ASTM D5436, 8 OD, 7-3/4 ID, 1/8 Дебелина на wallидот, должина од 1
Новак
Фрли акрилна шуплива тркалезна шипка, чиста, мазна завршница, ASTM D5436, 8 OD, 7-3/4 ID, 1/8 Дебелина на Wallидот, должина од 1
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Акрилик на леано е лесна, цврста пластика која е посилна од екструдиран акрилик Ги исполнува спецификац

Z Креирај Дизајн Месинг Плоча Бакар Лим Бакар Метал Лим Фолија Што Е Погоден За Заварување и Браз 0. 4мм х 200мм х 200мм Метална Бакарна
Новак
Z Креирај Дизајн Месинг Плоча Бакар Лим Бакар Метал Лим Фолија Што Е Погоден За Заварување и Браз 0. 4мм х 200мм х 200мм Метална Бакарна
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�

САД запечатуваат најголемиот дел-RS-S40-254 FDA силиконски гума ролна, без лепило, 40a, 1/8 висина, ширина 36, должина од 4 '
Новак
САД запечатуваат најголемиот дел-RS-S40-254 FDA силиконски гума ролна, без лепило, 40a, 1/8 висина, ширина 36, должина од 4 '
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Форма : ролна; Материјал : силикон; Одделение : храна; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 8

ФАЛКЕН ДИЗАЈН ПВЦ ПАНА ПАРД, БЕЛ, 10 x 20 x 1/4
Новак
ФАЛКЕН ДИЗАЈН ПВЦ ПАНА ПАРД, БЕЛ, 10 X 20 X 1/4
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 172.00

Проширената табла за пена во ПВЦ е лесен, цврст ПВЦ лист Одлична отпорност на влијание, многу ниска апсо�

Машки Блок Во боја Качулка Велур Јакна Секојдневен Кадифе Велур Кадифе Дуксери Ретро Хип Хоп Дуксер Пуловер
Новак
Машки Блок Во боја Качулка Велур Јакна Секојдневен Кадифе Велур Кадифе Дуксери Ретро Хип Хоп Дуксер Пуловер
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 111.84

`+Материјал : мешавина Од Памук + Полиестер помага во намалување на пилингот и собирањето Меко и свилено �

Гума лента од неопренови, хлоропрена, CR, голема јачина, 70A, дебелина од 2,5 мм x 1/2 во широк x 36 во долг
Новак
Гума лента од неопренови, хлоропрена, CR, голема јачина, 70A, дебелина од 2,5 мм X 1/2 во широк X 36 во долг
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 306.72

[Спецификации на предметите] Дурометар : 70А, текстура : мазна, дебелина : 2,5мм, ширина : 1 / 2 ", должина : 36", Ма�