електрични

Макс 1920W, Универзален Адаптер За Патување Со Осигурувач За Автоматско Ресетирање-4-Во-1 Меѓународен Полнач За Напојување За Европа, ВЕЛИКА
Новак
Макс 1920W, Универзален Адаптер За Патување Со Осигурувач За Автоматско Ресетирање-4-Во-1 Меѓународен Полнач За Напојување За Европа, ВЕЛИКА
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 223.84

?●Универзален Меѓународен Адаптер За Патување ● Истражете го светот со нашиот разноврсен адаптер за п�

Кабел за продолжување на отворено Thonapa 100 стапки со 3 продажни места - 16 мерач Зелен продолжен кабел со повеќе места, 3 кабел за
Новак
Кабел за продолжување на отворено Thonapa 100 стапки со 3 продажни места - 16 мерач Зелен продолжен кабел со повеќе места, 3 кабел за
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Издржлив дизајн дизајниран за солидна употреба на отворено, овој продолжен кабел е отпорен на вода, рет

ЕП 2 пакет 9 ft 14/3c SJTW Апартман и кабел за напојување, 14 мерач 3 кабел за напојување со кабел за напојување со тешки тешки страни, кабел
Новак
ЕП 2 пакет 9 Ft 14/3c SJTW Апартман и кабел за напојување, 14 мерач 3 кабел за напојување со кабел за напојување со тешки тешки страни, кабел
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 319.84

Заменски кабел за моќност14AWG, 3жици, SJTW, 15 засилувачи, 125 V, 1875 Watts MAX апликации Крај на пигтаил 14 / 3 за замен�

Сензор за движење на сензорот за движење Elegrp, светло прекинувач за светло, PIR инфрацрвено движење, без неутрална жица, единечен пол за
Новак
Сензор за движење на сензорот за движење Elegrp, светло прекинувач за светло, PIR инфрацрвено движење, без неутрална жица, единечен пол за
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Поставете време за одложување на "•", "0", "1", "2" или "3" по желба Поставете чувствителност на сензорот на чов

[2 пакет] Најдоброто комбинирано масло од 2 банди со набивање бронзена метална wallидна плоча, 1-стакло/1-декори, анти-корозија излез од
Новак
[2 пакет] Најдоброто комбинирано масло од 2 банди со набивање бронзена метална Wallидна плоча, 1-стакло/1-декори, анти-корозија излез од
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Елегантните линии на wallидните плочи на Гранд колекција одекнуваат од минатите декори, додека подмачкан

Maxxima 15A USB Wallиден излез сад, 30W испорака на електрична енергија QC 3.0 Type-C/ A W/ 2 стандардни места, полнење со голема
Новак
Maxxima 15A USB Wallиден излез сад, 30W испорака на електрична енергија QC 3.0 Type-C/ A W/ 2 стандардни места, полнење со голема
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.67

2 Вертикални USB порти со голема моќност со комбиниран капацитет за полнење 30 W / 36 A (1 USBA, 1 USBC порта)...

Sseyl Th2830 LCR метар 50Hz-100kHz
Новак
Sseyl Th2830 LCR метар 50Hz-100kHz
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2355.20

Водечкото време е околу 34 работни дена, времето за испорака на Fed Ex / DHL во САД е 57 дена Доколку има какви б�

IIVVERR AC 220V 25a 2p Прекинувач Тип Elcb Земјата Истекување Прекинувач (Прекинувач de circuito de fuga tierra tipo прекинувач
Новак
IIVVERR AC 220V 25a 2p Прекинувач Тип Elcb Земјата Истекување Прекинувач (Прекинувач De Circuito De Fuga Tierra Tipo прекинувач
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 458.24

Име на производ : Прекинувач За Истекување На Земјата;Номинален Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 220 V;Номинална

Магнум Енерџи ММП175-30Д Ммп-Серија Мини Панел СО 175а Еднонасочна Струја Прекинувач И 30а Влезен Прекинувач СО ДВОПОЛЕН НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Одговара
Новак
Магнум Енерџи ММП175-30Д Ммп-Серија Мини Панел СО 175а Еднонасочна Струја Прекинувач И 30а Влезен Прекинувач СО ДВОПОЛЕН НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Одговара
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 10400.00

Мини Магнум Панел е инклузивен, лесен за инсталирање панел Дизајниран да работи со Еден Магнум MS AE, MSPAE, M

Плоштад Д КОБ215 Завртка-На Монтирање Стандарден Минијатурен Прекинувач Со Индикатор За Визи-Патување 2-Пол 15 Засилувач 120/240 ВОЛТ
Новак
Плоштад Д КОБ215 Завртка-На Монтирање Стандарден Минијатурен Прекинувач Со Индикатор За Визи-Патување 2-Пол 15 Засилувач 120/240 ВОЛТ
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 204.48

КО и КОБ еден, два и три полни термички магнетни прекинувачи обезбедуваат заштита од прекумерна струја �

Автобус ABC 3A Buss Fa 5-in Box ABC-3
Новак
Автобус ABC 3A Buss Fa 5-in Box ABC-3
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 51.68

Автобус ABC 3 A Buss Fa 5in Box ABC3 Опис на производот Bussman ABC 3 A Buss Fa 5in Box ABC3 од производителот ABC1 / 4инчен X 11 / 4инчен о

SJYDQ HT118D TRUE RMS MANUAL RANGE Професионален 6000 брои Дигитален мултиметро ом Hz капацитивност Hz волтметар мултистери
Новак
SJYDQ HT118D TRUE RMS MANUAL RANGE Професионален 6000 брои Дигитален мултиметро ом Hz капацитивност Hz волтметар мултистери
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Резолуција од 6000 брои, удобна торба за носење за чување на уредот Двоен изолирани сонди отпорни на висок

Parkworld 885378 EV адаптер кабел NEMA TT-30P до 14-50RR
Новак
Parkworld 885378 EV адаптер кабел NEMA TT-30P до 14-50RR
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1035.20

Електрично возило 1450 приклучок за приклучок од кабелот за напојување TT30 125 V Обликуван со електроелерир�

Филект 20 парчиња Стаклена Цевка Спојува Аксијално Со Оловна Жица Бавен Удар 3, 6х10мм 0,25 А 250в Осигурувачи За Временско Одложување
Новак
Филект 20 парчиња Стаклена Цевка Спојува Аксијално Со Оловна Жица Бавен Удар 3, 6х10мм 0,25 А 250в Осигурувачи За Временско Одложување
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 150.24

●Параметри qГолемина( приближно) : 3, 6х10мм / 0,14 "x0, 39"(D*L); Номинален напон : 250 V; Номинална струја : 0,25 A Q Матер

Dc 12v Мотор За Намалување На Електрична Брзина Со Висок Вртежен Момент Микро Менувач Кутија За Намалување На Брзината На Моторот
Новак
Dc 12v Мотор За Намалување На Електрична Брзина Со Висок Вртежен Момент Микро Менувач Кутија За Намалување На Брзината На Моторот
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 0.67

ГЛАВНА ФУНКЦИЈА : овој мотор на менувачот главно се користи за намалување на брзината на серија брзини, �

Кутија за складирање на мултиметар Xixian, мултиметарно складирање торба за складирање за мултиметар, Заштитна замена на тврди случаи за Fluke
Новак
Кутија за складирање на мултиметар Xixian, мултиметарно складирање торба за складирање за мултиметар, Заштитна замена на тврди случаи за Fluke
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Надворешниот тврд материјал EVA го прави издржлив и ви овозможува погодност за вашето складирање на мулт

uxcell Керамички Кертриџ Осигурувачи 10a 250V 5x25mm Брз Удар Замена за Стерео Аудио Аларм Засилувач Керамички Осигурувачи 10pcs
Новак
Uxcell Керамички Кертриџ Осигурувачи 10a 250V 5x25mm Брз Удар Замена за Стерео Аудио Аларм Засилувач Керамички Осигурувачи 10pcs
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Номинален Напон : 250 Волти; Номинална Струја : 10 А Вкупна Големина : 5х25мм / 0, 2х1 "(Д*Л); Тип На Осигурувач : Бр�

Амазон Основи 6-Нога 2-Продолжен Кабел За Внатрешно Продолжување Лента За Напојување-Стандарден Приклучок - 13 Засилувачи, 1625
Новак
Амазон Основи 6-Нога 2-Продолжен Кабел За Внатрешно Продолжување Лента За Напојување-Стандарден Приклучок - 13 Засилувачи, 1625
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 144.00

Во КУТИЈАТА : 6метарски затворен поларизиран продолжен кабел за напојување (2пакет); бело ИЗЛЕЗИ : (2) 2изле

Приклучок за банана PCB, 4мм банана приклучок за приклучок со никел за откривање на месинг за месинг на месинг, преносни 5 парчиња
Новак
Приклучок за банана PCB, 4мм банана приклучок за приклучок со никел за откривање на месинг за месинг на месинг, преносни 5 парчиња
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Врска за откривање на кола : Прилагодете се на опрема за тестирање, како што се мултиметри, мерачи на нап�

[20 пакет] Најдобро USWP6 матна снежна бела серија 1-банда без завртки wallидна плоча, обвивка за излез на декоратори, H4.69 ”x
Новак
[20 пакет] Најдобро USWP6 матна снежна бела серија 1-банда без завртки Wallидна плоча, обвивка за излез на декоратори, H4.69 ”x
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 479.84

Мат Снежана е популарна суптилна модерна надградба во текот на традиционалната завршница на сјај Matteид�

Адаптер за приклучок за излез во Велика Британија - бел, приклучок адаптер за паметни телефони и таблети
Новак
Адаптер за приклучок за излез во Велика Британија - бел, приклучок адаптер за паметни телефони и таблети
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Претвора приклучоци од која било земја во приклучок во Велика Британија Еден мултиземја адаптер за при�

2 Пакет Е39 До Е26 Адаптер, Магнат База Е39 До Стандардна Средна База Е26, Керамички Сијалица Адаптер Приклучок Конвертор, Е39 Приклучок Редуктор
Новак
2 Пакет Е39 До Е26 Адаптер, Магнат База Е39 До Стандардна Средна База Е26, Керамички Сијалица Адаптер Приклучок Конвертор, Е39 Приклучок Редуктор
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Карактеристики на производот : Тип : Е39 До Е26 Приклучок Адаптер Овозможува голем Магнат Е39 приклучоци за

XWWDP дигитален мултиметарски тестер LCD 3-линиски дисплеј на волтметар AC DC напон диода капацитивност
Новак
XWWDP дигитален мултиметарски тестер LCD 3-линиски дисплеј на волтметар AC DC напон диода капацитивност
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 4343.68

ЛЦД екран : 3,5 инчи Енергија од : 2* CR2032 3 V батерија Модел : ADMS9 LN LCD екран, ADMS9 CLN LCD екран Генерација : Ова најн�

Алатка за изведба W2937 Универзални Мулти-Метарски Тест Сонди Со Изолирани Удобни Рачки и Алигаторски Клипови, НОМИНАЛНА МАЧКА
Новак
Алатка за изведба W2937 Универзални Мулти-Метарски Тест Сонди Со Изолирани Удобни Рачки и Алигаторски Клипови, НОМИНАЛНА МАЧКА
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 182.40

Универзални мултиметарски тест сонди со изолирани удобни рачки Клиповите за алигатор со лизгање одгов�

KXDFDC двоен режим мултиметар дигитален волтметар во боја на бојата на напон Индикатор за напон на тековната капацитивност на батеријата тестер
Новак
KXDFDC двоен режим мултиметар дигитален волтметар во боја на бојата на напон Индикатор за напон на тековната капацитивност на батеријата тестер
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 4658.24

Дефинирајте го најновиот дизајн] : еднострана сондата за заболување на држачот за пенкало Поддршка со е�

NIBYQ 22mm мини дигитален волтметар квадрат AC 20-500V напон на напон на напон на напон на напон LED индикатор за сила
Новак
NIBYQ 22mm мини дигитален волтметар квадрат AC 20-500V напон на напон на напон на напон на напон LED индикатор за сила
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Извор на осветлување : LED Боја на ламби : RRed YYellow GGreen BBlue WWhite Напон : 20 V500 V Природа на снабдувањето : AC...

AEXIT 22 PCS Електрично тестирање Електрично/двојно двојно тестирање на жицата за тестирање на жицата, алигаторски напонски тестери,
Новак
AEXIT 22 PCS Електрично тестирање Електрично/двојно двојно тестирање на жицата за тестирање на жицата, алигаторски напонски тестери,
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Име на производот : клипови за тестирање на алигатор; Апликација : Тестирање работа Големина на подигање

3 Инчен Висока Бела Пластична Свеќа Покрива Ракави,Лустерот Приклучок Ракави, Канделабри База Е12 Приклучок Покрива Во собата на 6
Новак
3 Инчен Висока Бела Пластична Свеќа Покрива Ракави,Лустерот Приклучок Ракави, Канделабри База Е12 Приклучок Покрива Во собата на 6
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 103.68

АпликацијаЗамена за капаците на сијалицата за лустери во вашата висечка светилка за лустери, освежете �

Соларметар Модел 6.5 R Рептил Ув Индекс Метар, Рачен Дигитален Радиометар За Мерење На Ултравиолетова Светлина, Мери 280-400 nm Со
Новак
Соларметар Модел 6.5 R Рептил Ув Индекс Метар, Рачен Дигитален Радиометар За Мерење На Ултравиолетова Светлина, Мери 280-400 Nm Со
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Вкупен Ув Метар проверете дали ВАШИТЕ УВ ламби се во согласност со стандардите на производителите со о�

Fluke 117 Електричари Вистински RMS мултиметар со компактен мек случај C50 и корпорација FLUTL75 Тест за тестирање на тешка точка
Новак
Fluke 117 Електричари Вистински RMS мултиметар со компактен мек случај C50 и корпорација FLUTL75 Тест за тестирање на тешка точка
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 5583.52

Voltalert технологија за откривање на напон без контакт Автоматски избор на напон AC / DC DC Millivolts Опсег : 600,0 m V,

Комплет за блокирање на генераторот компатибилен со Сименс и Мареј, ECSBPK02 Механичкиот комплет за блокирање помеѓу главниот прекинувач напојуван
Новак
Комплет за блокирање на генераторот компатибилен со Сименс и Мареј, ECSBPK02 Механичкиот комплет за блокирање помеѓу главниот прекинувач напојуван
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 479.84

【Компатибилни модели】 Комплет за блокирање на генераторот компатибилен со панелите на Сименс и Мареј

Supco BX59 Органски Делови За Замена
Новак
Supco BX59 Органски Делови За Замена
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Supco BX59 MOLDED ЗАПУШЕНИ VПОЈАС Супко Замена Дел лесен за инсталирање Земја на потекло : Кина Supco BX59 MOLDED ЗАПУШЕ�

Божествено Осветлување ГДЦ 6.3 Осигурувач Со Бавен Удар Т6. 3А 250в ГДЦ6. 3А ГДЦ 6.3 А ГДЦ 6.3 Осигурувач со Бавен Удар. Т6. 3а 250в Стакло
Новак
Божествено Осветлување ГДЦ 6.3 Осигурувач Со Бавен Удар Т6. 3А 250в ГДЦ6. 3А ГДЦ 6.3 А ГДЦ 6.3 Осигурувач со Бавен Удар. Т6. 3а 250в Стакло
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 272.00

Дијаметар : 5мм (~3 / 16 инчи) Должина : 20мм (~3 / 4 инчи).Материјал На Телото : Стакло Тип На Осигурувач : Бавен Уд

18v Dc Моторна Вежба RS-550 D-Вратило 1/8in / 3.175 mm Вратило - Вентилатор Ладење Висок Вртежен Момент 20k Вртежи ВО МИНУТА Моќ
Новак
18v Dc Моторна Вежба RS-550 D-Вратило 1/8in / 3.175 Mm Вратило - Вентилатор Ладење Висок Вртежен Момент 20k Вртежи ВО МИНУТА Моќ
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1119.84

Рс550с Четкан ЕДНОНАСОЧЕН Мотор Со дијаметар Од 3,17 мм ДВратило (9мм Долго Вратило) Тежина : ~7,7 мл (218гр) Долж