Макс 1920W, Универзален Адаптер За Патување Со Осигурувач За Автоматско Ресетирање-4-Во-1 Меѓународен Полнач За Напојување За Европа, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, САД, АУ, Азија-Л?
Новак

Макс 1920W, Универзален Адаптер За Патување Со Осигурувач За Автоматско Ресетирање-4-Во-1 Меѓународен Полнач За Напојување За Европа, ВЕЛИКА

DEN 223.84

Во достапна форма

?●Универзален Меѓународен Адаптер За Патување ● Истражете го светот со нашиот разноврсен адаптер за патување, компатибилен со над 150 земји, вклучувајќи ГИ ВЕЛИКА британија, Европа, Австралија, Азија и многу повеќе Идеален за одмори, службени патувања и студии во странство, овој адаптер за приклучоци обезбедува беспрекорна поврзаност во хотели, крстарења и туристички жаришта. Индикаторското светло покажува дали адаптерот е активен. ?Qurvanced Sefture Fucture Со FCC/CE / ROHS сертификација, нашиот адаптер нуди повеќе слоеви на заштита, вклучувајќи осигурувач ЗА саморесетирање 8 A, заштита ОД пренапони, ролетни за безбедност на децата и систем за заклучување на приклучокот. Нема потреба да се грижите дали ќе ги замените осигурувачите или вашите уреди ќе бидат оштетени од кратки споеви. ?●Паметно и Брзо Полнење За Повеќе Уреди●Наполнете до 5 уреди истовремено со нашиот интелигентен USB адаптер за патување. Паметниот чип автоматски ги открива и полни повеќето уреди, вклучувајќи i Pads, iphone, android уреди, дигитални фотоапарати, лаптопи и mp3 плеери. Qw Широк Опсег На Моќност и Компатибилност q AC 100 V-240 V, максимум 8 A излез.

Главните карактеристики

Избор на клиент