нега на коса

Wjccy Professional Clipper за коса за мажи електричен брич за полнење на косата, бербер Барбер безжичен клиперс машина за сечење коса
Новак
Wjccy Professional Clipper за коса за мажи електричен брич за полнење на косата, бербер Барбер безжичен клиперс машина за сечење коса
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 5081.12

LED дигитален екран на екранот, моќност на прикажување, проверете ја моќноста во секое време Глава за сеч�

Алаза Прегратка Мопс Куче Печати Водоотпорен Бербер Кејп За Мажи Жени Брада Бричење Лигавче Престилка Професионална Крпа За Сечење
Новак
Алаза Прегратка Мопс Куче Печати Водоотпорен Бербер Кејп За Мажи Жени Брада Бричење Лигавче Престилка Професионална Крпа За Сечење
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 303.84

Материјал : 190t полиестерска ткаенина и водоотпорна површина, со две проѕирни чаши за вшмукување на кука�

ЏАНГЖИЈУА Бербер Ножици Случај Салон Фризерска Торба, Стајлинг Чанта За Сечење Коса, Торба За Фризерски Алати За Носење, Торба За
Новак
ЏАНГЖИЈУА Бербер Ножици Случај Салон Фризерска Торба, Стајлинг Чанта За Сечење Коса, Торба За Фризерски Алати За Носење, Торба За
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 860.80

€Ножици торбичка случај за фризери, салон бербер алатки футрола торба ●Материјал : површината на торба

Симпатична Елен Глави Деца Фризура Кејп Фризер Престилка Со Прилагодливи Предвремени Коса Сечење Покритие
Новак
Симпатична Елен Глави Деца Фризура Кејп Фризер Престилка Со Прилагодливи Предвремени Коса Сечење Покритие
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 319.84

Жолчна крпа Произведено во САД Или Увезено Нашата берберска престилка е изработена од висококвалитетн�

Знаме На Перу Фризура Престилка Салон За Сечење Коса Кејп 55 х 66 Инчи, Водоотпорен Прилагодлив Фустан За Коса Фустан Наметка, Шармантна
Новак
Знаме На Перу Фризура Престилка Салон За Сечење Коса Кејп 55 х 66 Инчи, Водоотпорен Прилагодлив Фустан За Коса Фустан Наметка, Шармантна
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Полиестер ● ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Мека и лесна деликатна полиестерска ткаенина, пријателска за кожата, су

3 Пакет Женски Стиропор Манекен Глава-Бела Пена Глава Преносни Глави Од Пена За Перики Повеќенаменски Перики Држач За Прикажување Цврст
Новак
3 Пакет Женски Стиропор Манекен Глава-Бела Пена Глава Преносни Глави Од Пена За Перики Повеќенаменски Перики Држач За Прикажување Цврст
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 0.67

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : глави Од Перика за стоење изработени од висококвалитетен материјал од п�

НИКЕЛАЈТ КЛАСИЧЕН Воден Бран Перики За Глава За Црни Жени Бразилска Човечка Коса Влажна И Брановидна Лента За Глава Перика Без Лепак Машина
Новак
НИКЕЛАЈТ КЛАСИЧЕН Воден Бран Перики За Глава За Црни Жени Бразилска Човечка Коса Влажна И Брановидна Лента За Глава Перика Без Лепак Машина
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1444.80

Ние сме компанија специјализирана за производство на висококвалитетни производи за човечка коса Имаме

Детска Фризура Берберска Наметка За Сечење Коса, Стилизирање и Шампон, За Момчиња-Печатење Во Црн Простор
Новак
Детска Фризура Берберска Наметка За Сечење Коса, Стилизирање и Шампон, За Момчиња-Печатење Во Црн Простор
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 223.84

Големина : 47"долг х 38" широк Идеален за возраст од 213 години Тежина : 2,6 мл (73гр) Прилагодливо Затворање На К

Зоконски Бранови Кристални Ленти за Глава, 5 парчиња Пластични Ленти За Чешел За Заби, Кристална Јамка За Коса Нелизгачки Брановидни
Новак
Зоконски Бранови Кристални Ленти за Глава, 5 парчиња Пластични Ленти За Чешел За Заби, Кристална Јамка За Коса Нелизгачки Брановидни
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 223.84

атрактивни шеми на бои сјајни и сјајни аспекти флексибилен, но не е лесен за кршење масна непослушна кос

Дороси Коса Транспарентна Чипка Предни Перики Човечка Коса Перики За Црни Жени 13х4 Чипка Предни Перики Бразилски Влажни Кратки Боб Кадрави
Новак
Дороси Коса Транспарентна Чипка Предни Перики Човечка Коса Перики За Црни Жени 13х4 Чипка Предни Перики Бразилски Влажни Кратки Боб Кадрави
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 796.80

1Квалитет и предности : мека и густа,без заплеткување,без пролевање,природна боја,можете да ја обоите ва�

Втора Генерација На 6д Машина ЗА Продолжување На Косата GT Виолетова Верзија, Брза Управувана Алатка За Продолжување На Косата Без
Новак
Втора Генерација На 6д Машина ЗА Продолжување На Косата GT Виолетова Верзија, Брза Управувана Алатка За Продолжување На Косата Без
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2399.84

Материјал : Легура Боја : ГТ Виолетова Марка : 6Домиданс Големина : прибл Име на производот : втора генерац

Коса Стеги Шамија Коса Клип Дами Коса Картичка Гроздобер Коса Додатоци Пролет Клип Задниот Дел На Главата Намотана Коса Клип
Новак
Коса Стеги Шамија Коса Клип Дами Коса Картичка Гроздобер Коса Додатоци Пролет Клип Задниот Дел На Главата Намотана Коса Клип
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

100 Парчиња Накит За Коса За Жени Плетенки, 20 Парчиња Локални Додатоци За Накит За Плетење Коса, Големи Сребрени Плетенки Прстени За Коса За
Новак
100 Парчиња Накит За Коса За Жени Плетенки, 20 Парчиња Локални Додатоци За Накит За Плетење Коса, Големи Сребрени Плетенки Прстени За Коса За
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 111.84

Кутија Пакување Лесно За Складирање : Тотално 100 парчиња 60 Парчиња Големи Плетенки Прстени За Коса и 20 Па

УНИС Кадрава Против Дел Перика Надградба У Дел Перики Човечка Коса 150% Густина За Жени, Не Изоставете Ја Перика Без Лепак Бразилска Девица
Новак
УНИС Кадрава Против Дел Перика Надградба У Дел Перики Човечка Коса 150% Густина За Жени, Не Изоставете Ја Перика Без Лепак Бразилска Девица
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Материјал на v дел перика : 100% бразилскиот девица човечка коса материјал беше намален од Еден Донатор, Це

2 компјутери медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, цвеќе од бубамара, прилагодливо работно капаче со копче и џемпери
Новак
2 компјутери медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, цвеќе од бубамара, прилагодливо работно капаче со копче и џемпери
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 201.44

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Француски Ами Цвет Блум Бело Токио 3 Рачно Изработени Целулоза Ацетат Покриени Пролет Канџи Клипови Без Лизгање Зафат Коса Клипови Канџи
Новак
Француски Ами Цвет Блум Бело Токио 3 Рачно Изработени Целулоза Ацетат Покриени Пролет Канџи Клипови Без Лизгање Зафат Коса Клипови Канџи
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Оваа рачно изработена француска канџа за коса ви дава брзи решенија за стилизирање, зафат без лизгање и

Vogue безжичен автоматски ротирачки керамички виткар за коса USB, за полнење со автоматски виткар, LED дисплеј, виткач на виткари
Новак
Vogue безжичен автоматски ротирачки керамички виткар за коса USB, за полнење со автоматски виткар, LED дисплеј, виткач на виткари
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.67

◆ Интелигентна контрола на топлина, паметната виткање на косата ќе ја заштити вашата коса од какво било

Четка за коса зацрвнувач Професионален салон Керамички коса за испраќање на четка за контрола на температурата на четката Дигитален ЛЦД
Новак
Четка за коса зацрвнувач Професионален салон Керамички коса за испраќање на четка за контрола на температурата на четката Дигитален ЛЦД
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1080.00

Совршена комбинација на чешел и затегнување на косата Имајќи убава коса и здравствена масажа за глават�

2 парчиња професионално воздушно перниче коса коса четка за коса масажа четка за четки за шминка за коса за виткање права коса
Новак
2 парчиња професионално воздушно перниче коса коса четка за коса масажа четка за четки за шминка за коса за виткање права коса
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Телото со густо чешел не е лесно да се скрши, силно и издржливо Лесен и антистатичен, лесен за употреба...

Yepsys широк чешел за заби за кадрава коса, долга коса, влажна коса, чешел од чешел, чешел за коса со лопатка
Новак
Yepsys широк чешел за заби за кадрава коса, долга коса, влажна коса, чешел од чешел, чешел за коса со лопатка
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.33

【Широк чешел за заби】 : Широките, заоблени заби се дизајнирани да се разоткриваат без да ја скршат коса�

Фен За коса - Ројко 1800w Професионален Јонски Фен За Коса, Фен За Брзо Сушење, 3 Греење/2 Брзина/Ладни Поставки, Фен За Коса Со Дифузер
Новак
Фен За коса - Ројко 1800w Професионален Јонски Фен За Коса, Фен За Брзо Сушење, 3 Греење/2 Брзина/Ладни Поставки, Фен За Коса Со Дифузер
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 639.84

●Супер Фен За Коса со Сила на Ветер q : 1800w професионален фен за коса со голема брзина на ротирање и голем

Гроздобер Јамајка знаме за коса салон за стилисти за стилисти за сечење на косата Барбер покритие за клиенти стилски професионален домашен
Новак
Гроздобер Јамајка знаме за коса салон за стилисти за стилисти за сечење на косата Барбер покритие за клиенти стилски професионален домашен
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 463.84

Полиестер Изработено од полиестер.Соф, лесен, отпорен на вода и издржлива ја одржува облеката сува и чис

Подвижни Клипови За Пеперутки, 2 парчиња Метални Клипови За Канџи Златни Клипови За Ресни Стегач За Коса, Бисерни Клипови За Коса За Тенки
Новак
Подвижни Клипови За Пеперутки, 2 парчиња Метални Клипови За Канџи Златни Клипови За Ресни Стегач За Коса, Бисерни Клипови За Коса За Тенки
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 111.84

КАКО ДА СЕ НОСАТ постојат два начина за носење на косата Едната е да ги отстраните ресните, изгледа убав

Широк чешел за заби сет 2 парчиња боење на косата чешел за коса стилизирање на маслото за глава Форк, алатки за убавина за домашна употреба
Новак
Широк чешел за заби сет 2 парчиња боење на косата чешел за коса стилизирање на маслото за глава Форк, алатки за убавина за домашна употреба
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 143.84

【Пакет вклучуваат】】】 ќе добиете 1 парчиња чешел за коса Овој професионален чешел е совршен за вашата �

3 парчиња професионален чешел за коса поставена игла опашка чешел густ чешел широк владетел фино заби за коса салон за специјален стил на
Новак
3 парчиња професионален чешел за коса поставена игла опашка чешел густ чешел широк владетел фино заби за коса салон за специјален стил на
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 99.36

【Совршена комбинација на чешел комбинација】 3 чешли за коса вклучуваат широк чешел на заби, чешли од оп

Тинал Коса 10А Бразилска Права Коса 1 Снопови 18 Инчи Необработени Девствени Прави Снопови Ткаат Човечки Снопови За Коса Природна
Новак
Тинал Коса 10А Бразилска Права Коса 1 Снопови 18 Инчи Необработени Девствени Прави Снопови Ткаат Човечки Снопови За Коса Природна
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1380.80

Најдобро Избран Висококвалитетен Девствен Материјал За Коса Природна Црна Боја, Може да биде Обоена, Из

Фен За коса Четка Фен Четка Салон Стајлер Фен За Коса И Волумејзер Со Три Заменливи Буриња, Комплет За Четки За Топол Воздух | Делови За Замена
Новак
Фен За коса Четка Фен Четка Салон Стајлер Фен За Коса И Волумејзер Со Три Заменливи Буриња, Комплет За Четки За Топол Воздух | Делови За Замена
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 959.84

Најголемото буре е 2,1 инчи со овална форма Се исправа, создава волумен и сјај Одлично за средна До Подолг

КОНСКА опашка клип за коса шамија елегантни дами задниот дел од главата голем пролет клип коса украс коса картичка
Новак
КОНСКА опашка клип за коса шамија елегантни дами задниот дел од главата голем пролет клип коса украс коса картичка
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 235.20

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

Искра Сјај Сирена Скали Шема Возрасни Бербер Кејп Лесен Стил Коса Сечење Кејп Фризерски Кејп Наметка Престилка
Новак
Искра Сјај Сирена Скали Шема Возрасни Бербер Кејп Лесен Стил Коса Сечење Кејп Фризерски Кејп Наметка Престилка
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.33

жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено Оваа престилка за фризура е изработена од висококвалитетна �

Алипеакок Русокоса Боб Перика Човечка Коса 13х4 Чипка Предни Перики Претходно Изветвени Изветвени Јазли 150% Густина 613 Чипка Предна Перика
Новак
Алипеакок Русокоса Боб Перика Човечка Коса 13х4 Чипка Предни Перики Претходно Изветвени Изветвени Јазли 150% Густина 613 Чипка Предна Перика
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Претходно Извадена Природна Линија На Коса со Бебешка Коса,Се Чувствува Многу Природно и Совршено Одго�

2 парчиња прилагодливо работно капаче со копчиња и вратоврска за ленти за жени долга коса, зелена крокодилна сина носорог
Новак
2 парчиња прилагодливо работно капаче со копчиња и вратоврска за ленти за жени долга коса, зелена крокодилна сина носорог
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 239.84

100% полиестер Прилагодливо затворање Премиум материјал : високоодделение полиестерска ткаенина и памуч

КЛИП За Камен За Зафат За Мачки НА XJJZ Женски Голем Темперамент На Клип За Коса Задниот Дел Од Главата Додатоци За Коса Со Клип За
Новак
КЛИП За Камен За Зафат За Мачки НА XJJZ Женски Голем Темперамент На Клип За Коса Задниот Дел Од Главата Додатоци За Коса Со Клип За
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1472.00

Минималистички стил темперамент зграби клип Кристали искра и сјај Користење на легура технологија Сил�

Црвено со бакнеж Брза покривка на корен допир на маскара, отпорен на вода, привремена сива коректор, прикриена четка за коса и брада
Новак
Црвено со бакнеж Брза покривка на корен допир на маскара, отпорен на вода, привремена сива коректор, прикриена четка за коса и брада
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Без напор прикријте ги корените, сивите и областите на прераспределување со нашата црвена боја со бакне

Работен капа за пустински пејзаж прилагодлива капаче за чистење со копчиња и лажна коса чиста за медицинска сестра и доктор
Новак
Работен капа за пустински пејзаж прилагодлива капаче за чистење со копчиња и лажна коса чиста за медицинска сестра и доктор
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 134.24

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

20 Парчиња Слатки Клипови За Канџи За Зајаци Долги 1,2 Во Мини Клипови За Коса Клипови За Тава Слатки Шишки Клипови Додатоци ЗА Коса
Новак
20 Парчиња Слатки Клипови За Канџи За Зајаци Долги 1,2 Во Мини Клипови За Коса Клипови За Тава Слатки Шишки Клипови Додатоци ЗА Коса
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 142.40

Мини клиповите за канџи во форма на зајак се многу слатки, погодни за различни стилови на коса, шарени, ж�

Бвга 3 Пара Шноли За Коса За Жени, Кристални Штрасови За Коса Клипови Метални Цветни Пеперутки Клипови За Лисја Украсни Додатоци За Коса
Новак
Бвга 3 Пара Шноли За Коса За Жени, Кристални Штрасови За Коса Клипови Метални Цветни Пеперутки Клипови За Лисја Украсни Додатоци За Коса
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 159.68

€Исклучителни Клипови За Коса} сјајните кристални цвеќиња и лисја создаваат живописна и природна атмо�