Хучу Ацетат Фиба Геометриски Симпатична Коса Додатоци Корејски Стил Пролет Клип
Новак

Хучу Ацетат Фиба Геометриски Симпатична Коса Додатоци Корејски Стил Пролет Клип

DEN 1104.00

Во достапна форма

Тип На Ставка : Женски Клип За Коса Материјал : Ацетат Влакна. Боја : Розова, Кајсија. Големина на предметот : 6,7*7,5 см. Пакет : 1 Компјутер Клип За Коса. Материјал : Боја На Ацетат Влакна : Розова, Пакет Кајсија : 1 Еез Клип За Коса Големина На Предметот : 6,7*7,5 См Тип На Ставка : Женски Клип За Коса Забелешка : ве Молиме имајте предвид дека фотографиите не ја покажуваат вистинската големина, видете го описот за деталите за големината. Ве молиме дозволете разлика од 1-5мм поради рачно мерење, благодарам. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот.

Главните карактеристики

Избор на клиент