ЏАНГЖИЈУА Бербер Ножици Случај Салон Фризерска Торба, Стајлинг Чанта За Сечење Коса, Торба За Фризерски Алати За Носење, Торба За Држач За Фризер
Новак

ЏАНГЖИЈУА Бербер Ножици Случај Салон Фризерска Торба, Стајлинг Чанта За Сечење Коса, Торба За Фризерски Алати За Носење, Торба За

DEN 860.80

Во достапна форма

€Ножици торбичка случај за фризери, салон бербер алатки футрола торба ●Материјал : површината на торбата за рамо е изработена од СТП. Тој е водоотпорен и лесен. Капацитетот за складирање е голем. ●Прилагодливата преграда ЕВА, врвката за влечење, врвките за влечење од двете страни можат да го направат капакот на козметичката кеса отворен под одреден агол, удобен и практичен. ● Минималистички дизајн, заштеда на простор,висок капацитет.Торбата може да се инсталира различни ножици за коса,чешел, клипови за коса,итн серија алатки. ●Издржлива, Професионална торба со алатки за сите фризери, бербери. Карактеристики : 1. Соодветната лента за рамо на кутијата може да се користи како торба за рамо. Внатре има 10 партиции ЕВА, кои можат да се прилагодат според вашите потреби.Спецификации : Име : Стилист За Коса Држач За Ножици Торбичка Материјал : СТП, табла со саќе, Евавејт : 1кгсајз : 40 € 29 € 10 CMPackage Вклучува : 1 x Ножици Торбичка Case Note : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент