2 парчиња професионално воздушно перниче коса коса четка за коса масажа четка за четки за шминка за коса за виткање права коса
Новак

2 парчиња професионално воздушно перниче коса коса четка за коса масажа четка за четки за шминка за коса за виткање права коса

DEN 1.67

Во достапна форма

Телото со густо чешел не е лесно да се скрши, силно и издржливо Лесен и антистатичен, лесен за употреба. Ефективно олеснете го притисокот на телото, промовирајте го растот на косата и спречуваат опаѓање на косата. Нежните и широки заби на чешел се безопасни за скалпот и нема да ја заплеткаат косата. Ергономската рачка што не се лизга совршено одговара на вашата рака за да се обезбеди одлично искуство со зафаќање. Висококвалитетен ABS материјал, издржлив, без вкус и здрав. Може ефикасно да го олесни притисокот на телото, а скалпот е безопасен и безболен. Тој е многу погоден за употреба дома или за време на патувањето. Мал и лесен, лесен за носење наоколу. Не-лизгање и лесен за работа. Избегнувајте влечење и заплеткање на косата. Зголемете ја еластичноста и удобноста на масажата. Погоден е за професионален салон и семејна употреба, или како подарок за вашите пријатели и семејство.

Главните карактеристики

Избор на клиент