Втора Генерација На 6д Машина ЗА Продолжување На Косата GT Виолетова Верзија, Брза Управувана Алатка За Продолжување На Косата Без обележување, Поприродна И Побрза,?
Новак

Втора Генерација На 6д Машина ЗА Продолжување На Косата GT Виолетова Верзија, Брза Управувана Алатка За Продолжување На Косата Без

DEN 2399.84

Во достапна форма

Материјал : Легура Боја : ГТ Виолетова. Марка : 6-Домиданс. Големина : прибл. Име на производот : втора генерација на 6д машина за продолжување на косата. Основни информации и карактеристики на производот € Пакет q : 1 x 6 D машина за продолжување на косата 1 x клешти. Quick® : 20 минути за да се заврши продолжувањето на косата, 20 минути за целосно отстранување на влакната, заштеда на време и замена на традиционалното рачно примање. ① Удобност : лесно Чешлајте,ракувајте едноставно и чистете ја удобноста. €Здраво q : материјал за Одделение За Храна, здрава и антиалергија. ●Едноставно●лесно е за обука, вежбање и работа за да може да ги намали трошоците за работна сила. ●Еколошки ● на процесот на продолжување на косата не му е потребна енергија,без лепак, избегнувајте оштетување на лепилото на косата и косата може повторно да се користи, само едноставно рачно работење .

Главните карактеристики

Избор на клиент