орална нега

Филипс Соник Реал Замена Четка За Заби Глави Сорта Пакет, Ц3 Премиум Плакета Контрола, HX9073/65 &засилувач; Вистински W Дијамант Чиста Замена
Новак
Филипс Соник Реал Замена Четка За Заби Глави Сорта Пакет, Ц3 Премиум Плакета Контрола, HX9073/65 &засилувач; Вистински W Дијамант Чиста Замена
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Производ 1 : СУПЕРИОРНИ РЕЗУЛТАТИ : Клинички докажано до 10x повеќе отстранување на плаки( C3), 7x поздрави не

Бреви нордиска инспирирана од нано четка за заби, дополнителна мека четка за заби со 20000 меки влакна, ултра фино мека четка за заби
Новак
Бреви нордиска инспирирана од нано четка за заби, дополнителна мека четка за заби со 20000 меки влакна, ултра фино мека четка за заби
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 0.67

【Уникатен милион нано дизајн на нанос】 : Brevi Nordicинспирирана од врвна нано четка за заби Секоја нановла

Плус ултра премиум заби за белење на заби, еколошки вегански дамки за отстранување бели ленти - Белење на забите за кафе, вино, сода и
Новак
Плус ултра премиум заби за белење на заби, еколошки вегански дамки за отстранување бели ленти - Белење на забите за кафе, вино, сода и
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 400.00

Ленти за белење на емајл безбедни : нежни и емајли безбедни за сите видови на заби, вклучително и чувстви

Глави на држачи за електрични заби Hsytek Електрични заби, се компатибилни со Braun Oral-B Pro 1000, паметни 1500, виталност, генијалец
Новак
Глави на држачи за електрични заби Hsytek Електрични заби, се компатибилни со Braun Oral-B Pro 1000, паметни 1500, виталност, генијалец
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Hytek Electric Sheturse Speater Speater е исклучиво за полначот OralB 3757 (Не е компатибилен за други полначи за оралноБ)...

Сончева детска четка за заби домаќинство Интелигентна акустична електрична четка за заби, преносна четка за заби, возрасна електрична
Новак
Сончева детска четка за заби домаќинство Интелигентна акустична електрична четка за заби, преносна четка за заби, возрасна електрична
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Мека четка за заби дизајнирана за бебешки заби На младите непцата, непцата и оралната шуплина им е потре

Силиконски Детска Четка За Заби Храна Одделение Бпа-Бесплатни Меки влакна Безбедно за 6-36 Месеци Бебе Со Бариера За Заштита Од Задави Прва
Новак
Силиконски Детска Четка За Заби Храна Одделение Бпа-Бесплатни Меки влакна Безбедно за 6-36 Месеци Бебе Со Бариера За Заштита Од Задави Прва
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Силиконска Четка за заби со врвен квалитет направена со 100% силикон за храна и се без БПА, пвц и фталат Ма�

Професионална ламба за белење на заби во заби - машина за белење на заби со заби со прилагодлив штанд, систем за забрзување на белење
Новак
Професионална ламба за белење на заби во заби - машина за белење на заби со заби со прилагодлив штанд, систем за забрзување на белење
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3519.84

【Безбедно сина светлина 480520 nm висока густина Студената сина светлина прочистена со 2 професионални обл

Flytofer 4 ПАРЧИЊА патување четка за Заби случај Со Вентилација Дупки-Пренослив Дише Пластични Држачи За Четка За Заби - Идеален
Новак
Flytofer 4 ПАРЧИЊА патување четка за Заби случај Со Вентилација Дупки-Пренослив Дише Пластични Држачи За Четка За Заби - Идеален
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 103.84

ЗДРАВСТВЕН МАТЕРИЈАЛкапакот на Четката за Заби За Патување е изработен од Пп Материјал Со Врвен Квалит�

Гуоларизи Детска Четка За Заби Во Форма На Буквата У За Мали Деца Детска Четка За Заби Храна Одделение Мека Силиконска Четка Глава Големина
Новак
Гуоларизи Детска Четка За Заби Во Форма На Буквата У За Мали Деца Детска Четка За Заби Храна Одделение Мека Силиконска Четка Глава Големина
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Детска Четка За Заби Во Форма На Буквата У : Изработена Од Квалитетен Силикон, Меката Четка За Заби Во Фо�

Нова 4 парчиња силиконски ноќен чувар на устата за заби мелење мелење залак за залак помош за белење на заби за заби
Новак
Нова 4 парчиња силиконски ноќен чувар на устата за заби мелење мелење залак за залак помош за белење на заби за заби
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1598.40

100% сосема нов и висок квалитет Еден за горните заби и еден за пониски заби одлично за да се спречи мелење

Исцелување 10 парчиња Интердементална четка Оригинални чистачи за стоматолошки четки помеѓу забите заби за заби за заби орална стоматолошка
Новак
Исцелување 10 парчиња Интердементална четка Оригинални чистачи за стоматолошки четки помеѓу забите заби за заби за заби орална стоматолошка
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 109.76

Овие четки за орална нега се погодни за многу прилики, како што се семејство, патување и работа, овозможу

Електрична четка за заби на Mysmile за возрасни, соберен звучен електронски четка за заби со 12 глави на четки и куќиште за патување
Новак
Електрична четка за заби на Mysmile за возрасни, соберен звучен електронски четка за заби со 12 глави на четки и куќиште за патување
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Електрична четка за заби на Mysmile за возрасни, длабоко чистење 48,000 VPM четка за заби со иновативна Sonic техно

Чисти стоматолошки ортодонтски еластични ланци на еластичен ланец заграда Ортодонтска количка Еластична гумена лента
Новак
Чисти стоматолошки ортодонтски еластични ланци на еластичен ланец заграда Ортодонтска количка Еластична гумена лента
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Одлично истегнување и враќање, давајќи супериорно издолжување за лесна примена Висока флексибилност и

Елифлос Деца Електрични Четки За Заби, 2 Режими Со Меморија, 2 Мин Тајмер, Забава&засилувач; Лесно Чистење, IPX7 Водоотпорен Полнење Деца Четка
Новак
Елифлос Деца Електрични Четки За Заби, 2 Режими Со Меморија, 2 Мин Тајмер, Забава&засилувач; Лесно Чистење, IPX7 Водоотпорен Полнење Деца Четка
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.00

●Дизајнот што привлекува внимание ги тера вашите деца да уживаат во четкањето секојдневно+Ексклузивен

Азееда Трева Бамбус Четка За Заби
Новак
Азееда Трева Бамбус Четка За Заби
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 159.84

Бамбус четка за заби врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната од јагленнајлон влакна се неж

Живи држач за четки за заби патувања
Новак
Живи држач за четки за заби патувања
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Четка за заби која е хигиенска и никогаш не 'рѓа, трајна употреба долго време, дизајнот е убав Број на ноз

DoITOOL 4PCS Ортодонтски држач за држачи за уста, чистење на кутии за чистење на кутија за ноќен сад за држач за џвакање, за преносни кутии
Новак
DoITOOL 4PCS Ортодонтски држач за држачи за уста, чистење на кутии за чистење на кутија за ноќен сад за држач за џвакање, за преносни кутии
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 218.40

Производот е лесен, можете да ги ставите директно во џеб или торба Производот е преносен за преземање...

Org-o бамбус електрична четка за заби глави | Биоразградливи еколошки меки влакна | Влакнат од јаглен | глави за замена
Новак
Org-o бамбус електрична четка за заби глави | Биоразградливи еколошки меки влакна | Влакнат од јаглен | глави за замена
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Ултрамеки влакна со прецизност на јагленинфузија Универзална вметнување фитинг 90% од електрични четки

НАБЉУДУВАЧИ На УСТАТА Д Р Плоткас Екстра Меки Четки За Заби Со Конец И Рачни Меки Четки За Заби За Белење За Возрасни | Природна Паста
Новак
НАБЉУДУВАЧИ На УСТАТА Д Р Плоткас Екстра Меки Четки За Заби Со Конец И Рачни Меки Четки За Заби За Белење За Возрасни | Природна Паста
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 366.40

Четка за ЗАБИ со МЕКИ ВЛАКНА дополнителните меки, повеќеслојни влакна ја разбиваат плаката и ги бришат �

Doitool 9 парчиња шарена чаша преносен камп за складирање уста за миење уста Едноставно патување случајно мешана пластика Користете домашен
Новак
Doitool 9 парчиња шарена чаша преносен камп за складирање уста за миење уста Едноставно патување случајно мешана пластика Користете домашен
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 314.88

Држачи за четкичка за заби Чувајте ги четки за заби и паста за заби чисти и уредни Патничка четка за заби

Заби за заби преносни деца Ортодонтски вода конец за чистење на устата за стоматолошки камен карсел
Новак
Заби за заби преносни деца Ортодонтски вода конец за чистење на устата за стоматолошки камен карсел
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Користејќи научна технологија за чистење на спреј за наизменична вода, лесно масирајте ги непцата и изм

Jsllguin коса линија 2023 Нов допир бесплатно засилување од пена чистач за чистење на тоалети, чистач за тоалети, како што се гледа
Новак
Jsllguin коса линија 2023 Нов допир бесплатно засилување од пена чистач за чистење на тоалети, чистач за тоалети, како што се гледа
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.00

【Лесно за чистење】 Нашиот прав од пена може да произведе пена По употребата, едноставно исплакнете со �

Листерин подготвена! Табови со белење таблети за џвакање со вкус на поларна нане за да помогнат во борбата против лошиот здив, нежно белење
Новак
Листерин подготвена! Табови со белење таблети за џвакање со вкус на поларна нане за да помогнат во борбата против лошиот здив, нежно белење
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 281.28

8броеви на листерин подготвени! Табовите што ги избегнуваа таблетите за џвакање на нане во освежувачки �

Белење на паста за заби, белење отстранување на паста за заби без флуорид, паста за заби за заби за заби за возрасни
Новак
Белење на паста за заби, белење отстранување на паста за заби без флуорид, паста за заби за заби за заби за возрасни
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Паста за заби ја користи природната моќност за отпуштање на дамките на сода бикарбона за почисти заби С�

Д -р Кворум ЛЕР Белење на електрична четка за заби, четка за заби со оптички влакна, ултра белење LED светло, влакна на оптички влакна, фино
Новак
Д -р Кворум ЛЕР Белење на електрична четка за заби, четка за заби со оптички влакна, ултра белење LED светло, влакна на оптички влакна, фино
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Поставете да „исчисти“ и да ги четка забите со д р Кворум Оптички бела паста за заби што содржи патенти�

Рачна четка за заби Прирачник за четки за заби меки четки за заби Широка глава микро нано четка за заби за возрасни деца 8 пакувања
Новак
Рачна четка за заби Прирачник за четки за заби меки четки за заби Широка глава микро нано четка за заби за возрасни деца 8 пакувања
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 375.36

Откако ќе ја пробате оваа рачна четка за заби, никогаш нема да се вратите назад Ергономската рамна рачка

5'''x5 '' Стоматолошка лабораторија Ортодонтски прицврстувач за сплит парчиња вакуум за формирање мек тврд 1.0/1,5/2.0мм Термоформски материјал
Новак
5'''x5 '' Стоматолошка лабораторија Ортодонтски прицврстувач за сплит парчиња вакуум за формирање мек тврд 1.0/1,5/2.0мм Термоформски материјал
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 271.84

Користена машина, за држач Одлични својства на термоформирање, спречете го плускањето Со високо, сепак,

YS-RZ-C 4,5 инчен ендодонтски LCD екран на корен на корен на канали за мерење на преклопување на апекс локатор виолетова
Новак
YS-RZ-C 4,5 инчен ендодонтски LCD екран на корен на корен на канали за мерење на преклопување на апекс локатор виолетова
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 3.33

ЛЦДекран со голем екран Со автоматска функција за исклучување Додатоците можат да бидат автоматски на �

Детска Четка за Заби Со Мека Силиконска Четка Во Форма На Буквата У, Симпатична Рачна Алатка За Белење На Целата Уста, Наменета За
Новак
Детска Четка за Заби Со Мека Силиконска Четка Во Форма На Буквата У, Симпатична Рачна Алатка За Белење На Целата Уста, Наменета За
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Произведено во САД Или Увезено четка за заби за затворање на деца ?①Дизајн Во форма На буквата у 360 Метод

Восок за обликување на хип -хоп, силиконски хип хоп лажни заби што фиксираат додаток за лента за фиксирање
Новак
Восок за обликување на хип -хоп, силиконски хип хоп лажни заби што фиксираат додаток за лента за фиксирање
Во достапна форма
Вреднување на стоката:
DEN 302.40

Лесно за носење : Прилагодлив восок за фиксирање на силиконски хип хоп што совршено одговара за устата з