Плус ултра премиум заби за белење на заби, еколошки вегански дамки за отстранување бели ленти - Белење на забите за кафе, вино, сода и други дамки - нане - 28 ленти
Новак

Плус ултра премиум заби за белење на заби, еколошки вегански дамки за отстранување бели ленти - Белење на забите за кафе, вино, сода и

DEN 400.00

Во достапна форма

Ленти за белење на емајл безбедни : нежни и емајли безбедни за сите видови на заби, вклучително и чувствителни заби Постигнете белење на професионално ниво-сега можете лесно да ги отстраните дамките за кафе, вино и сода со плус ултра, врвни ленти за белење на заби одобрени од заби. За најдобри резултати, користете ги лентите 30-60 минути за 14 дена. Ленти за белење на вкус на нане за заби : Овие ленти за белење се направени со природно масло од нане. Loveе сакате колку се чувствува свежо и чистење на устата по секоја употреба!. Изберете ги забите на свое погодно време : лентите можат да се користат секој ден, или по ваша погодност, дома или во движење. Нашите 8 едноставни состојки се : вода, алкохол, водород пероксид (белење), ментол (нане), глицерол (вкус), PVP (лепило), хидроксипропил целулоза (средство за задебелување на гел) и PVP-K90 (дамки за отстранување).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лекарски Четки
Новак
Лекарски Четки
Во достапна форма
DEN 2.33
Вреднување на стоката: