Бреви нордиска инспирирана од нано четка за заби, дополнителна мека четка за заби со 20000 меки влакна, ултра фино мека четка за заби за чувствителни непца и заби
Новак

Бреви нордиска инспирирана од нано четка за заби, дополнителна мека четка за заби со 20000 меки влакна, ултра фино мека четка за заби

DEN 0.67

Во достапна форма

【Уникатен милион нано дизајн на нанос】 : Brevi Nordic-инспирирана од врвна нано четка за заби Секоја нано-влакната на нано-влакна продира во емајл пукнатината за да го отстрани остатокот од храна, а дамките, без да ги промашат слепите области на јазот на забите Идеално за рецесија на гуми за џвакање и луѓе кои носат загради. 【Deep Cleanse】 : Ултра фините БПА бесплатни влакната влегуваат во потешки агли и простори помеѓу маргините на забите и гуми за џвакање, произведуваат 20 пати повеќе богат меур, длабоко чистење. Секоја четка за заби е опремена со специјална кутија за складирање, лесен за носење патување за опстанок на отворено, кампување лесен за употреба. Saffените безбедни материјали со високи производи : Изработени од влакна на влакна, четката за заби на Бреви е направена да трае. Врска инспирирана од нордиска премија нано четка за заби Многу лесна рачка на ABS обезбедува трајно и ефикасно искуство за четкање на заби. 【Lighweight and Ergonomic Design : : Анти -лизгачкиот дизајн на рачката на четката за заби на Бреви Нано Бамбус носи деликатно чувство. Главата на четката е во ред подесена за да се постигне максимална удобност. Удобниот дизајн на рачката подобро се прилагодува на прстите за да се спречи прекумерна сила. 【Совршен подарок за пријатели и семејство : : Премиум нано четка за заби може да спречи расипување на забите, да го подобри здравјето на гуми за џвакање и посвежо здив и белење на забите, да обезбеди поздрава орална нега за секого, особено за бремени жени, деца, стари лица или луѓе со загради. Добредојдовте ——————————— Добредојдовте во мојата продавница —————— 【уникатен милион нано нанежниот дизајн】 : Brevi Nordic инспирирана од нано нанано четка Дамки, без да ги испуштат слепите области на јазот на забите. Идеално за рецесија на гуми за џвакање и луѓе кои носат загради. 【Deep Cleanse】 : Ултра фините БПА бесплатни влакната влегуваат во потешки агли и простори помеѓу маргините на забите и гуми за џвакање, произведуваат 20 пати повеќе богат меур, длабоко чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент