Орална-Б Детска Четка За Заби Со Мики Маус На Дизни, Меки Влакна, За Деца 3+
Новак

Орална-Б Детска Четка За Заби Со Мики Маус На Дизни, Меки Влакна, За Деца 3+

DEN 95.52

Во достапна форма

Ротирачката Глава за Напојување достигнува, опкружува и темелно чисти повеќе површини Подигнатите влакна од централниот ред помагаат во чистењето на површините за џвакање. Екстра-меки влакна чисти нежно како мека рачна четка. Компатибилен со Апликацијата Дизни Магиктимер Од Орал-Б за да им помогне на децата да четкаат подолго почнувајќи од денес. Прави четкање забава со кој Дизни Јуниори Мики Маус!.

Главните карактеристики

Избор на клиент