Една станица DIY 5 x заварени ZP челични завртки за очи со 300мм 12 инчи x 3/8 инчи ореви и 2 мијалници нови
Новак

Една станица DIY 5 x заварени ZP челични завртки за очи со 300мм 12 инчи x 3/8 инчи ореви и 2 мијалници нови

DEN 2.00

Во достапна форма

Заварени завртки за очи Овие предмети се снабдуваат со две ореви и две мијалници и се користат главно за обезбедување на изградба на шари и мечување, како и мрежи и големина : 3/8 инчи x 12 инчи BZP цинк обложени челични метални метални сребрени 'рѓосани отпорни на плочки, отпорни на позлатена пакет Големина : 5 Бренд : Една станица DIY

Главните карактеристики

Избор на клиент